شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1398/08/02 شناسه خبر: 1542117
واکنش جامعه ورزشی گلستان به اقدام ارزشمند «ترابی»:
اقدام «مهدی ترابی»برخاسته از اعتقاد مردم است/ مردم از مسئولین در اطاعت از فرامین رهبری جلوتر هستند
ورزشکاران گلستانی با تاییدحرکت فرهنگی مهدی ترابی در شادی پس از گل تاکید کردند: اقدام مهدی ترابی بازیکن ارزشمند فوتبال ایران، اقدامی برخاسته از اعتقادات مردم ایران و پیروان ولایت فقیه در سراسر جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما؛ بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه خبری اظهار کرد : اقدامی که اقای ترابی بعد از زدن گل در بازی با پیکان انجام داد ، کاربسیار خوبی بود و اولین بار نیست که و رزشکاران ما انجام می دهند و قبلا نیز خیلی از قهرمانان این کارها را انجام می دادند.

 
طیبی افزود : ورزشکاران ما عاشق کشور و فرهنگ و مذهب شان هستند و آنچه انجام می دهند به صورت خودجوش از اعتقاد و باور آنها شکل می گیرد .

 
وی با اشاره به اینکه ورزشکاران در شکل گیری انقلاب اسلامی و دوران پرافتخار دفاع مقدس نقش جدی و مهم داشتند ، خاطرنشان کرد : نگوداشت ارزشها و یاد شهدا و پاسداشت خون آنها در کنار حمایت از ارکان کشور نظیر ولایت فقیه جزو افتخارات ماست .

 
مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان بیان کرد : نظر شخصی من در مورد حرکت مهدی ترابی رونمایی از از یک پیام تحقق یافته است یعنی اینکه تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری پیامی است که محقق شده و اقتدار و صلابت امروز ایران برگرفته از همین پیام است .

 
طیبی اضافه کرد : پایبندی به ولایت فقیه و اعتقاد درونی در تک تک ورزشکاران ما وجود دارد و یک اصل در جمهوری اسلامی است و باعث توفیقات زیادی در منطقه و دنیا شده است و یک جاهایی هم اینجوری در ظاهر خودش را نشان می دهد .

 

وی در خصوص نقش جوانان و ورزشکاران در گام دوم انقلاب اظهار داشت : پایه و اساس گام دوم انقلاب حضور جوانان است و تلاش داریم در حوزه مسئولیتی خودمان یعنی ورزش و جوانان به هر طریق ممکن نیازها را تامین کنیم.

 

این مقام مسئول بیان کرد : جوانان و نوجوانان قرار است بعدا در این نظام خدمت کنند لذا باید در جهت توانمندسازی و فرهنگی نیاز دارند که پیام انقلاب سینه به سینه به آنها منتقل شود .

 

طیبی اذعان کرد: تلاش داریم با کارهای فرهنگی درحوزه های مختلف این اتفاق بیفتد و در چینش های ما در هیئتهای ورزشی و بخش های مختلف سعی داریم از جوانان استفاده کنیم .

 

 داوود عوض زاده در خصوص اقدام مهدی ترابی در بازی پرسپولیس در مقابل تیم پیکان گفت: همه مردم ایران و پیروان ولایت فقیه در سرتاسر جهان بر این معتقدیم که پیروی از ولایت فقیه راهگشای مشکلات رهبری است.

 

قهرمان جهانی کشتی آلیش افزود: این اقدام ترابی باید سرلوحه دیگر ورزشکاران قرار بگیرد و آنان باید علاوه بر حس دلی خود، در صحنه های عمل نیز پیرو ولایت فقیه و فرامین ایشان باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله تاکید کرد: با وجود اینکه این فرهنگ در بین ورزشکاران وجود دارد؛ ما به عنوان مسئول ورزش کلاله برای نهادینه شدن هر چه بهتر این فرهنگ در بین ورزشکاران شهرستان کلاله و بومی سازی آن، تلاش خواهیم کرد.

قهرمان مسابقات پینگ پنگ کشور: اقدام با ارزش ترابی همه را به فکر فرو برد

 حمید رضا داورزنی قهرمان چندین دوره مسابقات پینگ پنک جانبازان و معلولین کشوردر گفتگو با خبر خبرنگار ما گفت: این حرکت ارزشی مهدی ترابی بعنوان یک فوتبالیست ملی پوش وباشگاه پرسپولیس، بسیار تاثیر گذار بود.

وی افزود:مسلما این اقدام فوتبالیست کشورمان اقدامی اعتقادی بود و کلیه طرفداران وی رو به فکر فرو خواهد برد.

قهرمان شهرستان کلاله در مسابقات کشوری تاکید کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(ره)درجمله ای ماندگار فرمودند:پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد؛ یقینا این حرکت ترابی در راستای این فرموده امام راحل است.

داورزنی ادامه داد: اکنون که مقام معظم رهبری بیش ازسی سال است سکان هدایت و زعامت مسلمین جهان رو برعهده دارد؛اطاعت، حمایت و پشتیبانی از معظم له هر چه محکم واستوارتر باشد؛ موفقیت ها در تمامی بخشهای کشوراستمرار خواهد داشت وآسیبهای مرتفع می شود.

وی در پایان با بیان اینکه وقتی امام عاشقان غائب است؛ اطاعت از خامنه ای واجب است گفت: این راهی است که مردم از بسیاری از مسئولین آن را بهتر می شناسند وهمیشه گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان هستند.

 

ورزشکار کلاله ای: اقدام بازیکن پرسپولیس تحسن برانگیز بود

محمد مردانی دبیر ورزش و ورزشکار شهرستان کلاله گفت: اقدام مهدی ترابی باعث غافلگیری جهان ورزش شد.

وی افزود: این فوتبالیست ارزشمند کشور ثابت کرد که از خیلی از مدعیان جلوتر قرار دارد و اطاعت از رهبری را راهگشای مشکلات کشور می داند.

دارنده مقام اول کشوری الگوهای برتر تدریس تربیت بدنی اذعان کرد: لحظه دیدن این اقدام از سوی مهدی ترابی و دیدن جمله روی پیراهن وی، حس شخصی را که بر سکوهای قهرمانی جهان ایستاده را داشتم.

مردانی تاکید کرد: انتشار بیانیه و تبریک های ولایت فقیه پس از کسب سکوهای قهرمانی جهان توسط ورزشکارن ایران، نشان از توجه ویژه ایشان به امر مهم ورزش در کنار دیگر امور مهم کشوری و جهانی است؛ لذا می طلبد به فرمایشات و راهنمایی های رهبری درجهت پیشبرد اهداف کشور در حوزه ورزش توجه ویژه شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1542117
ارسال نظر
نظرات