شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1398/08/03 شناسه خبر: 1542234
معاون سازمان سینمایی:
"نور" به‌زودی صاحب پردیس سینمایی می‌شود
معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان سینمایی کشور گفت: نخستین پردیس سینمایی امید استان مازندران در شهر نور ساخته می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حیدری خلیلی پنجشنبه شب در نشست ساخت پردیس سینما در نور اظهار کرد: پردیس سینمایی امید تا به حال در 19 استان کشور شروع به ساخت سینما کرده و شهر نور استان مازندران به عنوان بیستمین محل احداث پردیس سینمایی امید در نظر گرفته شد.

وی خلیلی افزود: در این نشست به تفاهم ‏نامه ای رسیدیم که پردیس سینمایی امید در استان مازندران در شهر نور احداث شود و این ‏پردیس سینمایی در زمینی به مساحت هزار متر مربع و در ساحل این شهر با سه سالن مجزا و با گنجایش حدود 300 صندلی ساخته خواهد شد.

معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان سینمایی کشور گفت: 700 ‏میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض این پردیس را سازمان امور سینمایی پرداخت می کند  و همچنین تهیه نقشه ‏از تعهدات سازمان سینمایی است و 500 میلیون تومان کمک بلاعوض را سازمان شهرداری ها در اختیار شهرداری نور قرار می دهد  تا شهرداری نور با همت ‏مسئولان شهری بتواند در برنامه حداکثر 6 ماهه این طرح را عملیاتی و راه اندازی کند.

خلیلی ابراز امیدواری کرد: ‏در آینده ای نزدیک، شاهد بهره برداری این مکان فرهنگی مهم در این شهر باشیم تا مردم این شهر و استان، شاهد اکران فیلم های سینمایی مورد علاقه خود باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1542234
ارسال نظر
نظرات