شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 17:17 منتشر شده در مورخ: 1398/08/03 شناسه خبر: 1542334
مشخص شدن یکی از نامزدهای انتخاباتی اصولگرایان گچساران و باشت
دومین نشست اصولگرایان گچساران و باشت برای انتخاب کاندیدای مجلس 98 این شهرستان ها، شب گذشته برگزار شد که در آن کاندیدای نهایی باوی اصولگرایان مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس دومین نشست اصولگرایان گچساران و باشت شب گذشته برای انتخاب کاندیدای مجلس 98 در منطقه باوی؛ برگزار شد که در آن کاندیدای نهایی باوی اصولگرایان مشخص شد.

خروجی دومین جلسه اتفاق نظر بر"سیدقدرت‌الله حسینی پور" از منطقه باشت باوی است و به احتمال زیاد جمعه هفته آینده نیز جلسه تکمیلی برای مشخص شدن کاندیدای حوزه بویراحمد گرمسیر برگزار خواهد شد.

علی‌مراد جعفری، سید یعقوب‌زراعت‌کیش و اردلان زینل‌زاده از چهره‌های شاخص حوزه بویراحمد گرمسیر هستند که از میان آنها یک نفر نیز از حوزه بویراحمد انتخاب خواهد شد.

این در حالی است که بعد از ماها پیگیری و تلاش مستمر با تدابیر "سید قدرت بیعت اصل"در راستای وحدت و انسجام اصولگرایان شهرستان های گچساران و باشت برای حضور در انتخابات آینده مجلس ، شب گذشته بعد‌ از بحث و گفتگو توسط اعضا دو نفر از کاندیداها، "حجت السلام سید اسماعیل علیزاده "و  "محمد باقر شریفی" از حوزه باشت و باوی به خاطر وحدت و انسجام انصراف خود را از کاندیداتوری مجلس 98 اعلام کردند.

بیعت اصل بنیانگذار وحدت اصولگرایان در این نشست بیان کرد که به احترام مردم دیارم و هواداران سردرگم در راستای وحدت کاسه زهر را می نوشم و سکوت اختیار می کنم و میدان را به دیگر ‌کاندیداها هر دو جناح سیاسی(اصولگرا و اصلاحطلب) واگذار می نمایم و درآینده مسیرم را انتخاب خواهم کرد.

این اقدام بیعت اصل نیز مورد استقبال قرار گرفت به طوری که حجت السلام علیزاده این اقدام جهادی را تحسین و بیان کرد ما مدیون جناب بیعت اصل هستیم و به خاطر ایجاد وحدت از ایشان تشکر می کنم و باید همیشه از ایشان به عنوان سردار دلها و سردار وحدت یاد کرد.

به نظر می‌رسد تنها یک هفته تا معرفی چهره‌های نهایی وحدت اصولگرایان باقی مانده است.

گفتنی است سید قدرت‌الله حسینی‌پور نماینده حوزه انتخابیه گچساران در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بوده‌است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1542334
ارسال نظر
نظرات