شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1398/08/04 شناسه خبر: 1542502
بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل در خصوص اقدام ارزشی مهدی ترابی
سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل در حمایت از اقدام ارزشی مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سبلان‌ما، در متن بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
چند روز پیش مهدی ترابی ستاره ملی‌پوش پرسپولیس پس از گلزنی مقابل تیم پیکان در لیگ برتر خلیج فارس در اقدامی ارزشمند شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری»را در زیر پیراهن خود درج کرد و به نمایش گذاشت.
این حرکت پسندیده ترابی نشان داد نخبگان ورزشی نیز همسو با آحاد مردم پشتیبان ولایت و رهبری هستند و نسل جوان کشور با وجود تهاجم‌های فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب به پختگی لازم رسیده‌اند.
نسل جوان ما همیشه متناسب با شرایط به میدان آمده و ولایت‌مداری را یک روز با برانداختن ظلم و طاغوت، روز بعد دفاع از خاک پاک میهن، روزهای بعد درنوردیدن مرزهای علم و دانش و حالا برافراشتن پرچم عزت در عرصه ورزش که مهدی ترابی فقط یک نمونه از هزاران ورزشکاری است که پا به عرصه دفاع از آرمان‌های کشور و انقلاب گذاشته‌اند، به منصه ظهور رسانده‌اند.
پیام این اقدام مهدی ترابی به مسئولان کشور بسیار واضح بود چرا که هر زمان آنان سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را چراغ راه خود قرار دادند، کشور به دستاوردهای بزرگ اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و ورزشی رسید و هر زمان چشم بر رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بستند، چیزی جز ضرر و زیان عاید کشور نشد.
سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل ضمن حمایت از این اقدام ارزشمند مهدی ترابی، از تمام مسئولان کشور و استان می‌خواهد توصیه جوانان بابصیرت که شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» است را سرلوحه کارهای خود قرار دهند تا دوشادوش یکدیگر بر مشکلات کشور غلبه کنیم. انشاءالله

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1542502
ارسال نظر
نظرات