شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 17:39 منتشر شده در مورخ: 1398/08/04 شناسه خبر: 1542515

انجام ۳۹۹ ماموریت اورژانس اصفهان در مرز چذابه

انجام ۳۹۹ ماموریت اورژانس اصفهان در مرز چذابه
رئیس اورژانس استان گفت: واحدهای اعزامی اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان به مرز چذابه در ایام اربعین حسینی(ع) 399 ماموریت امدادی انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غفور راستین در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به منظور پوشش امداد- سلامت مراسم اربعین اباعبدالله الحسین (ع) 9 دستگاه خودروی آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه خودروی تعمیرات سیار را به همراه ۲۵ نفر پرسنل به مرز چذابه اعزام کرد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان افزود: نیروهای فوریت‌های پزشکی اصفهان در مدت استقرار در مرز چذابه 399 ماموریت انجام دادند که در این ماموریت‌ها 35 نفر را به بیمارستان و 46 نفر را به درمانگاه مرزی اعزام و 318 نفر را به صورت سرپایی در محل درمان کردند.

وی تصریح کرد: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در این مدت، ۳۴۳ مورد مربوط به مشکلات داخلی، ۱۹ مورد قلبی، ۱۷ تنفسی، ۱۵ مورد مشکل ترومایی، چهار مورد مشکلات زنان و زایمان و دو مورد سوختگی بوده است.

راستین خاطرنشان کرد: تعمیرگاه سیار اعزامی از اصفهان هم در 33 ماموریت، آمبولانس‌ها و خودروهای اعزامی از استان‌های کشور را در مرز چذابه تعمیر کرد.

وی گفت: آمبولانس‌ها و پرسنل اعزامی از استان اصفهان از تاریخ ۱۵ تا ۲۸ مهر بصورت شبانه روزی در کنار موکب‌ها و محل های استقرار تعین شده مستقر بوده و به زائرین اربعین حسینی خدمت رسانی می کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1542515
ارسال نظر
نظرات