شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1398/08/06 شناسه خبر: 1543054
کارشناس سیاسی:

تاریخ مصرف "ابوبکر بغدادی" همچون"بن لادن" برای استکبار جهانی تمام شد/ مرگ این مهره برای "ترامپ" بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد

تاریخ مصرف "ابوبکر بغدادی" همچون"بن لادن" برای استکبار جهانی تمام شد/ مرگ این مهره برای "ترامپ" بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد
محمدطاها عبدخدایی کارشناس سیاسی با بیان اینکه تاریخ مصرف “ابوبکر بغدادی” همچون “بن لادن” برای استکبار جهانی تمام شده است، گفت: “ابوبکر بغدادی” موضوعی بود که خود استکبار جهانی بوجود آورده بود و اکنون زمانش به اتمام رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد طاها عبدخدایی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی در واکنش به مرگ ابوبکر بغدادی، با بیان اینکه تاریخ مصرف “ابوبکر بغدادی” مثل “بن لادن” برای استکبار جهانی تمام شد، اظهار کرد: ابوبکر بغدادی موضوعی بود که خود استکبار جهانی بوجود آورده بود و اکنون زمانش به اتمام رسید.

 
این کارسناس سیاسی با تأکید براینکه همانطور که “اوباما”، “بن لادن” را از بین برد امروز در آستانه انتخابات آمریکا ترامپ هم این مسئله را رو کرده است،گفت: ترامپ از مرگ “ابوبکر بغدادی” به دنبال بهره انتخاباتی اش است.
 
عبدخدایی در ادامه تصریح کرد: بعید می دانم آمریکا داعش را از بین ببرد  چون داعش را خود استکبار جهانی پدید آورده است.
 
وی افزود: آمریکا می خواهد همچنان مترسکی در منطقه داشته باشد تا جنایات های استکباریش را ادامه دهد.
 
این کارشناس سیاسی با تأکید براینکه استکبار جهانی به دنبال تقویت این گروه های تروریستی است، اضافه کرد: ولی بچه های سپاه پاسداران و سردار “قاسم سلیمانی” در این رابطه دست از مبارزه با تروریست برنمی دارند.
 
وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی از این حمایت ها ضرر خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در کل مرگ “ابوبکر بغدادی” جنبه تبلیغاتی دارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1543054
ارسال نظر
نظرات