شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1398/08/07 شناسه خبر: 1543221
آیت‌الله جوادی‌آملی: کسی که حسینی می‌اندیشد معامله قرن و آمریکا را تحمل نمی‌کند
آیت‌الله جوادی آملی صیانت از دین را مهم‌ترین وظیفه امروز مسلمانان دانست و گفت: کسی که حسینی فکر می‌کند؛ معامله قرن و آمریکا را تحمل نمی‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چهارمین اجلاسیه بین‌المللی "مجاهدان در غربت" شامگاه گذشته با قرائت پیام‌هایی از شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و آیت‌الله جوادی آملی مرجع عالیقدر شیعیان و با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دامغان برگزار شد.

شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین در بخشی از پیام تصویری به این اجلاسیه گفته است: به برادران و خواهران ایمانی‌ام در این اجلاسیه درود می‌فرستم؛ دوست داشتم فضای ایمانی شما را استشمام کنم و در این مراسم کریم شرکت کنم.
 
وی در ادامه این پیام تأکید کرده است: خداوند در قرآن می‌فرماید  که هجرت کنید و با ستم و ظلم مقابله کنید؛ مستضعف برای حفاظت از دینش می‌تواند هجرت کند؛ انسان نباید از دینش دوری کند.
 
همچنین در این اجلاسیه متن پیام آیت‌الله جوادی آملی قرائت شد و ایشان در این پیام گفته است: هدف از برگزاری این اجلاسیه تعظیم مقام مبارک امام رضا(ع) و گرامیداشت مقام مجاهدان در غربت است.
 
در ادامه این پیام آمده است: شهدا و مجاهدان در غربت به ندای الهی پاسخ دادند و این ندا وظیفه ما را مشخص می‌کند که از یک سو ماتم و سوگواری نموده و از سویی دیگر سلاح مبارزه را بر زمین نگذاریم. امروز کسی که حسینی فکر می‌کند؛ آمریکا و معامله قرن را تحمل نمی‌کند و زیر بار ظلم نمی‌رود.
 
آیت الله جوادی آملی در این پیام تصریح کرده است: مهمترین وظیفه همه ما ضمن صیانت و حفاظت از کشور و امنیت، صیانت از دین است.
 
سهیلا زکزاکی، فرزند شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه نیز با حضور در این اجلاسیه گفت: در سال 2015 رژیم نیجریه یک قتل‌عام علیه شیخ و یارانش شروع کرد و در واقع این عمل شنیع را علیه تمام آزادی‌خواهان انجام داد.
 
وی افزود: علی‌رغم همه این خشونت‌ها این جنبش و روحیه اسلامی به‌مانند یک ایدئولوژی میان یاران و دوستان او وجود دارد و این مهم‌ترین پیغام شیخ زکزاکی است.
 
انتهای پیام/
 
 
http://dana.ir/1543221
ارسال نظر
نظرات