شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 18:56 منتشر شده در مورخ: 1398/08/07 شناسه خبر: 1543271
سعید جلیلی در لنگرود:

دشمنان انقلاب درصدد از بین بردن فرهنگ مقاومت در ایران هستند

دشمنان انقلاب درصدد از بین بردن فرهنگ مقاومت در ایران هستند
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی القای ناامیدی در جامعه را یکی از ابزار دشمن برای جلوگیری از فرهنگ مقاومت ملت ایران دانست و تصریح کرد: دشمن می‌داند که ترویج این فرهنگ سبب پیروزی ملت ایران در عرصه‌های مختلف می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سعید جلیلی عصر امروز در یادواره ۵۹ شهید والامقام انزلی‌محله در لنگرود اظهار کرد: عمل به آموزه‌های دینی سبب رستگاری جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه بررسی تاریخ جوامع اسلامی نشان می‌دهد که اهداف مورد نظر آن جوامع محقق نشده است افزود: عملی نشدن صحیح آموزه‌های دینی سبب می‌شود تا اهداف جوامع اسلامی محقق نشود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه تحقق وعده‌های قرآنی نیازمند آن است که ایمان و عمل با یکدیگر همراه شوند ابراز داشت: لازمه تحقق اهداف جوامع اسلامی این است که مردم به باورهای اسلامی ایمان داشته و در مسیر تحقق اهداف جامعه اسلامی گام بردارند.

جلیلی با اشاره به ایستادگی رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی و همچنین در زمان پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان انقلاب اعتراف می‌کنند که ایستادگی ملت ایران سبب حیات و عزت این ملت شده است.

وی با تاکید بر اینکه ایستادگی و مقاومت ملت ایران سبب رعب و وحشت دشمنان جمهوری اسلامی شده است خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۲۰۰ شبکه و رسانه ماهواره‌ای علیه ملت ایران فعالیت می‌کند و هدف آن‌ها جلوگیری از فرهنگ مقاومت است.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی القای ناامیدی در جامعه را یکی از ابزار دشمن برای جلوگیری از فرهنگ مقاومت ملت ایران دانست و تصریح کرد: دشمن می‌داند که ترویج این فرهنگ سبب پیروزی ملت ایران در عرصه‌های مختلف می‌شود.

جلیلی برگزاری یادواره‌های شهدا را فرصتی برای بررسی اهداف مقاومت رزمندگان دانست و عنوان داشت: در چنین مجالسی متوجه می‌شویم که هدف شهدا چه بود و ما نیز باید از آن اهداف تبعیت کنیم.

 

** "رقص روی یک پا" بهترین سند برای بیان رشادت‌های جوانان لنگرود در دوران دفاع مقدس است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سیره شهدا نشان داد که لازمه پیروزی جامعه اسلامی چه نکاتی است اظهار داشت: کتاب "رقص روی یک پا" بهترین سند برای بیان رشادت‌های جوانان لنگرود در دوران دفاع مقدس است.

وی با تاکید بر اینکه شهدا در دوران دفاع مقدس با ایستادگی و مقاومت خود در دهان دشمنان زدند افزود: همین رشادت‌ها سبب شد تا امروز هیچ دشمنی جرأت نکند به مرز‌های جمهوری اسلامی نزدیک شود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی گفت: تبعیت ملت ایران از ولایت‌فقیه و حمایت آن‌ها از این جایگاه سبب نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان شده است.

 

** ایران؛ امروز کانون امنیت منطقه است

جلیلی با بیان اینکه بنا به اعتراف دشمنان، امروز ایران کانون امنیت منطقه است عنوان داشت: حرکت جهادی جوانان و ایستادگی آن ها سبب موفقیت جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف می شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به جوانان تصریح کرد: جوانان دوران دفاع مقدس الگوبرداری کرده و تجارب جنگ را در عرصه های مختلف عملیاتی کنند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1543271
ارسال نظر
نظرات