شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1398/08/08 شناسه خبر: 1543402
در سیستم مدیریتی «محمود حجتی» چه خبر است؟

وزارت جهاد کشاورزی و رکوردزنی کارکنان متخلف!

وزارت جهاد کشاورزی و رکوردزنی کارکنان متخلف!
برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند که در 5 سال گذشته، 40 تن از مدیران و کارمندان زیرمجموعه جهاد کشاورزی بازداشت شده‌اند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، سه روز قبل، خبر بازداشت خلیل آقایی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور منتشر شد؛ خبری که وزارت جهاد کشاورزی تاکنون واکنشی نسبت به آن نشان نداده است.

اما این بازداشت برخی رسانه‌ها را متوجه نکته مهمی کرد و آن اینکه در 5 سال اخیر، حدود 40 تن از مدیران و کارمندان محمود حجتی، وزیر کشاورزی توسط دستگاه قضا بازداشت شده‌اند!

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باوی خوزستان و 2 کارمند جهاد کشاورزی در استان البرز در مهرماه و مردادماه 98 بازداشت شده بودند.

در اردیبهشت‌ماه امسال خبرگزاری فارس خبر داد که مدیرکل جهاد کشاورزی، یکی از معاونین وی، رئیس کشتارگاه‌های استان و رئیس اتحادیه‌ی مرغداران استان و مدیرکل پشتیبانی امور دام استان ایلام به دستور دادستان مرکز استان بازداشت شدند!

بازداشت رئیس یکی از سازمان‌های استانی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در مشهد، 2 کارمند وزارت جهاد کشاورزی در سیستان و بلوچستان و 12 کارمند جهاد کشاورزی اردبیل در فاصله اسفند 96 تا دی‌ماه 97 نیز از جمله خبرهایی است که رسانه‌های رسمی منتشر کرده‌اند.

در چهارم شهریورماه امسال، دادستان مرکز مازندران اعلام کرد که یک مدیر استانی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی، بازداشت و پرونده وی به یکی از شعبات بازپرسی دادسرای مرکز استان ارجاع شده است.

در سی‌و‌یکم شهریورماه امسال، روابط‌عمومی دادگستری کرمان که کارمند متخلف جهاد کشاورزی این شهرستان با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شده است.

پیش‌تر و در اسفندماه سال 1393 نیز مردم شاهد بازداشت 15 نفر از کارمندان منابع طبیعی استان تهران بودند.

باید پرسید در وزارت جهاد کشاورزی چه خبر است؟ آیا این وزارتخانه و زیرمجموعه‌هایش در حوزه دارا بودن کارکنان متخلف رکورددار می‌مانند یا نهاد دیگری گوی سبقت را از این وزارتخانه خواهد ربود؟

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1543402
ارسال نظر
نظرات