شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1398/08/08 شناسه خبر: 1543512
سرعت لاک‌پشتی ساماندهی بلوار جمعه‌بازار+تصاویر
شهرداری یاسوج در دو سال گذشته دست به ترمیم برخی از چمن‌های تخریب شده بلوارهای شهری زده است، اما یکی از این بلوارها که همچنان بلاتکلیف مانده است بلوار جمعه بازار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس؛ شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به عنوان یکی از مراکز گردشگری در جنوب کشور محسوب می شود و همین امر باعث شده تا مسئولان زیبا سازی شهری نظر ویژه ای نسبت به ترمیم چمن بلوار های آن داشته باشند با این وجود این کار با کم و کاستی های نیز همراه بوده است.

یکی از مشکلاتی که در ترمیم چمن های شهر یاسوج زیاد به چشم می آید از بین رفتن بخش های ترمیمی بواسطه راه رفتن افراد در مدت زمان کوتاهی از ترمیم است.

با این تفاسیر همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است شهرداری یاسوج چند ماهی است اقدام به برداشت لایه چمن بلوار جمعه بازار زده است تا دست به ترمیم آن بزند اما آیا بهترین راهکار ترمیم چمن است؟

 یکی از مهمترین دلایل برای اینکه کاشت چمن  در این بلوار به راحتی از بین می رود رفت و آمد بسیار زیاد شهروندان به سمت جمعه بازار در این منطقه است که خود مهمترین دلیل برای عدم کاشت دوباره چمن در این بلوار است.

با توجه به تجربه قبلی از ترمیم چمن در برخی بلوار های پر رفت و آمد در شهر یاسوج می توان دریافت که ترمیم چمن تنها راهکار برای زیبا سازی یک بلوار نیست و مسئولین شهرداری می توانند با سنگ فرش این بلوار هم جلوی هدر رفت بیت المال را بگیرند و هم به زیبای بصری شهری کمک کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1543512
ارسال نظر
نظرات