شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1398/08/08 شناسه خبر: 1543524
دارنده مدال نقره بازی‌های پارا آسیایی؛

خطاب به دولت آمریکا می‌گویم: "دستشان درد نکند که ما را تحریم کردند"/ چهار سال است روکش دستم را عوض نکرده‌ام چون نمی‌خواهم جنس وارداتی بخرم!

خطاب به دولت آمریکا می‌گویم: "دستشان درد نکند که ما را تحریم کردند"/ چهار سال است روکش دستم را عوض نکرده‌ام چون نمی‌خواهم جنس وارداتی بخرم!
"زهرا برناکی" دارنده مدال نقره بازیهای پارا آسیایی، گفت: خطاب به دولت آمریکا می گویم: "دستشان درد نکند که ما را تحریم کردند"، زیرا توانستیم روی دیگر ایرانی بودنمان را نشان دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "زهرابرناکی" در گفت و گو با خبرنگار 8دی، در رابطه با تأثیر مقاومت در برابر دشمن، اظهار کرد: طی این چهل سالی که از عمر نظام جمهوری اسلامی ایران می گذرد با وجود فشار ها و تحریم ها در بیشتر حوزه ها به مرز خودکفایی رسیده ایم.

وی افزود: خطاب به دولت آمریکا می گویم: "دستشان درد نکند که ما را تحریم کردند"، زیرا توانستیم روی دیگر ایرانی بودنمان را نشان دهیم.

دارنده مدال نقره بازیهای پارا آسیایی، اضافه کرد: هنوز هم جا داریم به پیشرفت در حوزه های دیگر ادامه دهیم.
 

 

برناکی با بیان اینکه اگرچه دشمن به تحریم هایش ادامه می دهد اما ما مقاومت می کنیم و به پیشرفت هایمان ادامه می دهیم.

** چهار سال است که روکش دستم را عوض نکرده‌ام چون نمی خواهم جنس وارداتی بخرم!

وی با بیان اینکه در بحث دارو و عوارض پزشکی تحریم ها تشدید شده است، تصریح کرد: بنده سه چهار سالی است که روکش دستم را عوض نکرده ام، می شناسم بچه های دیگری که این مشکل را دارند اما جنسی که وارداتی است را تهیه نمی کنیم و با مشکلات و فشارهای ناشی از تحریم ها می سازیم.

 

 

دارنده مدال نقره بازی های پارا آسیایی خاطرنشان کرد: چندین و چند سال است که با آمریکا می جنگیم و باید نتیجه بگیریم زیرا تسلیم شدن اگر هم خیلی تحت فشار باشیم قشنگ نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1543524
ارسال نظر
نظرات