شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:59 منتشر شده در مورخ: 1398/08/08 شناسه خبر: 1543550
در کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت مطرح شد؛

لزوم راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک شهرداری رشت

لزوم راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک شهرداری رشت
در یک‌صد و دومین جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت به راه‌اندازی سیستم یکپارچه‌سازی املاک شهرداری این شهر به‌منظور ساماندهی املاک و مسیرها تأکید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، یک صد و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت پیش از ظهر امروز به منظور بررسی راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک شهرداری رشت و ساماندهی املاک و مسیر ها برگزار شد.

حجت جذب با بیان اینکه در برخی از املاک امور تفکیک و خرید توسط شهرداری رشت انجام‌شده اما تاکنون به نام شهرداری سند نخورده است، افزود: این موضوع مهمی است که تاکنون مغفول مانده است.

وی  با تأکید بر اینکه راه‌اندازی سیستم یکپارچه‌سازی املاک نیاز شهرداری رشت است، گفت: موانع پیش روی راه‌اندازی سیستم یکپارچه‌سازی املاک برطرف شود.

بررسی ۸۰۰ پرونده املاک شهرداری رشت

سرپرست مدیریت املاک و مستغلات شهرداری رشت نیز در این جلسه با  اشاره به اینکه حدود ۸۰۰ پرونده مربوط به املاک در دست بررسی است، اظهار کرد: باید سیستم یکپارچه‌سازی املاک راه‌اندازی شود و با انجام این کار مشکلات پیرامون املاک شهرداری رشت برطرف می‌شود.

محمدعلی پور شعبانعلی با بیان اینکه نرم‌افزار این سیستم تهیه‌شده است، تصریح کرد:  با راه‌اندازی این سیستم اقداماتی ازجمله مکاتبات اداری پیرامون املاک شهرداری رشت  از این طریق انجام می‌شود و با زدن یک کلید می‌توانیم تمامی اطلاعات مربوط به املاک را به دست بیاوریم و شهردار رشت دائماً پیگیر راه‌اندازی هر چه سریع‌تر این سیستم است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین تمرکز بر روی ماده ۱۹ است، گفت: قصد درآمدزایی از این طریق را داریم و تاکنون نیز اقدامات خوبی انجام‌شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1543550
ارسال نظر
نظرات