شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543657
در سفر امروز سردار سلامی به البرز؛
هزار و 200 طرح محرومیت زدایی و زودبازده افتتاح شد
صبح امروز فرمانده کل سپاه پاسداران به منظور افتتاح پروژه های بسیج سازندگی در مناطق محروم عازم استان البرز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، صبح امروز پنج شنبه همزمان با هفته بسیج دانش آموزی، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای افتتاح پروژه های سازندگی و  محرومیت‌ زدایی به استان البرز سفر کرد.

بازدید از پروژه عمزانی اتوبان چرمشهر - آبیک در محدوده دو شهرستان اشتهارد و نظرآباد و کنارگذر جنوبی تهران از جمله برنامه های سفر سردار سلامی به استان البرز است.
 
در ادامه این سفر، فرمانده سپاه پاسداران هزار و 200 طرح محرومیت زدایی و زودبازده اعم از خانه محروم برای نیازمندان، طرح های هادی و روستایی، طرح های زودبازده و اشتعال زا را که توسط بسیج سازندگی استان البرز در مناطق محروم عملیاتی شده است، افتتاح خواهد کرد. 
 
این پروژه‌ها شامل 101 پروژه احداث، تکمیل و مرمت جاده بین مزارع‌، جایگاه‌های دام و طیور پروژه آبرسانی‌، آب‌ بند، استخر ذخیره آب و فاضلاب روستایی، در بخش سلامت و بهداشت این اقدامات شامل احداث پنج پروژه‌، مرکز سلامت و خانه بهداشت و در عرصه آموزش و اشتغال این اقدامات شامل 114 پروژه کارگاه‌ های اشتغال و مدارس روستایی خواهد بود.
 
همچنین در عرصه‌ های عمومی و عام‌المنفه، 509 پروژه شامل خانه محروم، راه روستایی، پل روستایی‌، بهسازی معابر و غسالخانه  و در عرصه‌ های فرهنگی و ورزشی این پروژه‌ ها شامل مسجد، خانه عالم کتابخانه و مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی و اهدای 139 جهیزیه توسط مراکز نیکوکاری و پایگاه های مقاومت بسیج به محرومین است.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1543657
ارسال نظر
نظرات