شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543701
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی:
خط کشی معابر" بیرجند" به فراموشی سپرده شده است
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی به ماده 14 و 26 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره و گفت: پلیس بر اساس قانون چنانچه معایب و نواقص ترافیکی رفع نشود و در بروز تصادف نقش داشته باشند، سهم تقصیر سازمان مربوطه را اعمال خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با انتقاد از عدم خط کشی طولی و عرضی خصوصا برای گذرگاه‌های عابر پیاده در بیرجند؛ خط کشی خیابان ها را در ایمنی و نظم‌دهی ترافیک مثمر ثمر دانست.

9 کشته در بیرجند
وی با اعلام اینکه از ابتدای امسال در تصادفات شهری 9 نفر در بیرجند کشته و هزار و 2 نفر مجروح شده‌اند، افزود: پلیس تاکنون مکاتبات و پیگیری‌های زیادی برای خط کشی طولی معابر،گذرگاه های عابرپیاده و رفع نقاط حادثه خیز انجام داده اما اقدام قابل توجهی انجام نشده است.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: فقدان خط کشی به عنوان یکی از عوامل پیشگیری از تصادفات در شهر مرکز استان مشهود است.
 
عباسی به ماده 14 و 26 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره و عنوان کرد: پلیس بر اساس قانون چنانچه معایب و نواقص ترافیکی رفع نشود و در بروز تصادف نقش داشته باشند، سهم تقصیر سازمان مربوطه را اعمال خواهد کرد.
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1543701
ارسال نظر
نظرات