شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543736
آنچه در دیدار نخبگان و خانواده شهدا با رئیسی گذشت؛
از استحاله فرهنگ در تبریز تا رای جمع کنی در محلات / انتقاد از روحیه متکبرانه برخی قضات
رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر خود به تبریز ظهر امروز با نخبگان، برگزیدکان و خانواده شهدا دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار ، غفوری مادر شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری در دیدار نخبگان، روحانیون و خانواده شهدا با رئیس قوه قضائیه خطاب به حجت الاسلام رئیسی گفت: مشکل ما این است که از اهداف انقلاب و اسلام فاصله گرفته‌ایم و نمودی از جامعه اسلامی در کشور نمی بینیم.


وی ادامه داد: عده‌ای از سرمایه‌داران در تبریز با اهدافی مشخص فرهنگ جامعه را غربی و استحاله می کنند که مفاسد اجتماعی را به بار می آورد.

مادر شهید مدافع حرم با اشاره به انتخابات مجلس در اسفند ماه سالجاری گفت: کاندیداها با سواستفاده از شرایط انتخاباتی، مشغول رای جمع کردن در محلات هستند. برخی انتصابات استان نیز سیاسی به نظر می رسد.

وی خصوصی سازی مدارس را عاملی در پسرفت نظام آموزشی برشمرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش در طول ۶ سال ۴ وزیر عوض کرده است.

صمد عزیزی نماینده اساتید دانشگاه‌های استان نیز در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: اکنون که انقلاب اسلامی در دوره شبکه سازی، تمدن سازی است باید تداوم رستاخیز علمی و تداوم نظریه دینی مردم سالاری ادامه یابد.

وی تاکید کرد: هر زمان تفکر انقلابی در مدیریت کشور اعمال شده، مشکلات کشور مرتفع گردیده است.

سید عرفان حسینی نماینده تشکل های دانشجویی نیز طی سخنانی کنایه آمیز به دولت ابراز داشت: شما نه وعده امید داده بودید و نه وعده گزارش صد روزه.

وی ضمن انتقاد از طرح تحول سلامت و ورود فشار به مردم، افزود: به مدعی العمومی نیاز داریم که از بانیان این طرح سوال کند.

حسینی با بیان اینکه فرار از پاسخگویی به یکی از عادات مدیران تبدیل شده، گفت: در ماجرای قطار تبریز-مشهد که تعداد قابل توجهی از زائران امام رضا در آتش سوختند وزیر وقت پس از مدتی بدون پاسخگویی از مسئولیت خود استعفا داد و اکنون مشغول رواج نظرات ایرانشهری خود است.

این فعال دانشجویی ادامه داد: از قوه قضاییه انتظار داریم به بحث پول‌های کثیف در انتخابات ورود کند. برخی افراد به دلیل ارتباطات و نسبت‌های خانوادگی با برخی مسئولین ارشد در حال پول پاشی و خرید رای هستند.

وی در ادامه از قوه قضائیه انتقاد کرده و گفت: متاسفانه دستگاه قضایی از فشار شورای تامین علیه دانشجویان حمایت می کند. روحیه متکبرانه در برخی قضات شهرستان ها موجب ناراحتی مردم شده است.

http://dana.ir/1543736
ارسال نظر
نظرات