شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543780
سردار سلامی در بازدید از پروژه چرمشهر- آبیک؛
کاهش آلودگی تهران و کرج در گرو بهره برداری از پروژه چرمشهر- آبیک/ 2 قطعه این پروژه تا پایان سال 98 توسط قرارگاه خاتم الانبیا افتتاح می شود
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: 2 قطعه از پروژه چرمشهر – آبیک تا پایان سال 98 و 2 قطعه دیگر نیمه نخست سال 99 افتتاح می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، ظهر امروز پنج شنبه سردار حسین سلامی در جریان سفر یک روزه به استان البرز از پروژه آزادراه چرمشهر- آبیک بازدید کرد و با اشاره به اینکه این پروژه کنارگذر جنوبی تهران و البرز به طول 158 کیلومتر طرحی گسترده و بزرگ برای این دو استان است، گفت: افتتاح این پروژه کاهش مصرف سوخت و زمان مسافرت را به دنبال دارد. 

فرمانده کل سپاه پاسداران بهره برداری از پروژه مذکور را در کاهش آلودگی هوای تهران و کرج موثر دانست و افزود: 2 قطعه از پروژه چرمشهر – آبیک تا پایان سال 98 و 2 قطعه دیگر نیمه نخست سال 99 افتتاح خواهد شد و قرارگاه خاتم الانبیا تمام تلاش خود را برای بهره مندی مردم از ین پروژه به کار بسته است. 
 
همچنین فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا به پیشرفت 93 درصدی قطر برقی شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و با تاکید بر اینکه این پروژه آماده بهره برداری شده است، گفت: پروژه چرمشهر – آبیک پروژه ای بسیار مهم برای تسهیل تردد شهروندان استان البرز خواهد بود. 
 
سعید محمد با اشاره به اینکه قطار برقی شهر جدید هشتگرد به گلشهر کرج معارضان زیادی داشت، افزود: خوشبختانه با همکاری و تعامل کارفرمای این پروژه، مشکلات برطرف شده و با تلاش قرارگاه خاتم الانبیا این پروژه مراحل انتهایی خود را طی می کند. 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1543780
ارسال نظر
نظرات