شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 19:28 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543799
دبیر شورای امنیت کشور در گرگان:
امروز تصور فروپاشی اقتصادی در ایران از بین رفته است/ نقش بی بدیل رهبر انقلاب در مدیریت حکیمانه کشور
دبیر شورای امنیت کشور در گرگان گفت: امروز تصور فروپاشی اقتصادی در ایران از بین رفته است و باید با اشراف اطلاعاتی از استراتژی ایستادگی فعال با استفاده حداکثری از تکنولوژی بهره گیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ حسین ذوالفقاری عصر امروز در همایش مشترک اعضای شورای تامین استان گلستان ، اظهار کرد:مردم و دستگاه های تامین کننده امنیت نقش مهمی در انسجام و وحدت جامعه دارند و بی شک قانون گرایی موجبات ثبات در کشور را فراهم می کند.

 

وی با اشاره به اتفاقات کشورهای منطقه، افزود: ستون اصلی خیمه ثبات، امنیت و آرامش کشور مقام معظم رهبری هستند و نقش بی بدیل ایشان در مدیریت حکیمانه امورات جمهوری اسلامی ایران واضح و غیرقابل انکار است.

 

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشورتصریح کرد: ناامنی مثلثی با سه ضلع تهدیدات خارجی ، آسیب های داخلی و ضعف کنترل است که هر سه روی یکدیگر تاثیرگذارند و مادامی که این سه عنصر کاهش یابد امنیت در جامعه افزایش می یابد.

 

ذوالفقاری خاطر نشان کرد: از ابتدای سال تا به امروز با مسایلی نظیر سیل، مشکلات مراکز تولید و امنیت مناسبت ها روبه رو بوده ایم که خوشبختانه با همکاری همگانی بهتر از آنچه تصور می شد، مدیریت شده است.

 

دبیر شورای امنیت کشور حرکت دشمن علیه جمهوری اسلامی را مدام دانست و افزود: امروز تصور فروپاشی اقتصادی در ایران از بین رفته است و باید با اشراف اطلاعاتی از استراتژی ایستادگی فعال با استفاده حداکثری از تکنولوژی بهره گیریم.

 

ذوالفقاری یادآور شد : باید خود را برای شرایط مختلف آماده نگه داریم چرا که آمادگی , بازدارندگی را به همراه دارد.

 

وی با تاکید بر اهمیت با مردم بودن خاطر نشان کرد: در خصوص انتخابات نیز همه باید به مّر قانون عمل نمایند و اگر مشکلی بود از طریق دستگاهدقضا اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1543799
ارسال نظر
نظرات