شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1398/08/11 شناسه خبر: 1544131
عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم:

جریان‌های خواهان مذاکره با آمریکا دچار ضعف و خودکم‌بینی هستند

جریان‌های خواهان مذاکره با آمریکا دچار ضعف و خودکم‌بینی هستند
عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم گفت: با وجود همه بد عهدی‌های آمریکا هنوز برخی تفکرات سیاسی طالب مذاکره با این کشور هستند که حاکی ضعف و خود کم بینی آنها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علیرضا ایمانی، معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت و عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص تجربه بی اعتماد بودن آمریکا، گفت: در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب، بارها مذاکره دولتمردان رژیم حاکم ایالت متحده آمریکا را تجربه کرده‌ایم که در هرزمان بی‌وفایی، مظلوم کشی و ظالم پروری آنها ثابت شده است.

عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم در ادامه مطرح کرد: با وجود همه بد عهدی های آمریکا هنوز برخی تفکرات سیاسی خواهان مذاکره با این کشور هستند که حاکی از ضعف و خود کم بینی آن ها است.

ایمانی با توجه به سخنان حضرت امام خمینی (ره) که شعار "ما می توانیم" را مطرح کردند، افزود: همه مسئولان و ملت ایران باید برروی پای خود ایستاده و اتکا به توانمندی و تجربیات خود داشته باشند.

وی عنوان کرد: در دنیا فکر و اندیشه فهم ایرانی مطرح است که دانشمندان ایران می درخشند و پس از گذشت 4 دهه باید به این شعار ایمان آورده و آن را تقویت کنیم.

عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم با اشاره به اینکه صهیونیست، مبهوت فعالیت های نظامی کشور ماست، اظهار کرد: توانمندی بالای نظامی جمهوری اسلامی به روحیه ما می توانیم که از سوی حضرت امام (ره) ایجاد شد، بر می‌گردد.

ایمانی با تاکید بر اینکه افرادی که خواهان مذاکره با آمریکا هستند بسیاری از بدقولی‌های کشورهای غربی را دیدند، افزود: خواهان مذاکره با آمریکا با ارتباط گیری خود مورد حمایت طیف های انحرافی قرار می گیرند که تعبیر مزدوری و وابستگی برای این افراد تعبیر درستی است.

وی در پاسخ به این سوال که علت اصلی مشکلات کشور چیست، تصریح کرد: نمی‌توان نقش دشمن بیرونی را در نابسامانی ها و ناکامی های کشور نادید گرفت که خود یک توطئه ای حقیقی است و تمام دشمنان ایران دست به دست هم داده تا نگذارند تجربه مقاومت را به دیگر کشورهای جهان نشان دهیم.

عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم بیان کرد: ضعف‌ها و اشکالاتی در نوع مدیریت برخی مسئولان وارد شده و سوء مدیریت‌های موجود در نظام باعث نابسامانی های زیادی در کشور شده است.

ایمانی تقویت روحیه خط مبارزه را از مهمترین اهداف راهپیمایی استکبار جهانی دانست و گفت: ملت ایران یک بار دیگر به دنیا اعلام می کنند که دست سازش به کشورهای غربی نمی‌دهند و رمز موفقیت ملت ایران تبری و اعلام جنگ و دشمنی با دشمنان خداست.

وی تاکید کرد: راهپمایی 13 آبان نمادی از نگه داشتن شعار اصلی انقلاب کشور یعنی استقلال آزادی، جمهوری اسلامی است.

عضو هیئت علمی دانشکده ادیان قم ادامه داد: در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی ثابت شده است که حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ها به نوعی تقویت جبهه داخلی بوده و تضعیف دشمنان داخلی و خارجی را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1544131
ارسال نظر
نظرات