شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1398/08/12 شناسه خبر: 1544538
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
آمریکا، بی آبرو و بی‌شخصیت‌ترین دولت دنیاست/13 آبان همه به میدان خواهیم آمد
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آمریکا بی آبروترین و بی شخصیت ترین دولت دنیاست، امروز ایران مدافع حقوق مظلومین عالم، حامی محرومان و کشور حق طلب و جزو کشورهای محبوب محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ نورالله ولی نژاد  امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اکنون بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همچنان شاهد شرارت و شیطنت ها از سوی استکبار جهانی خصوصا آمریکا علیه ملت ایران است.

وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا از یک پرونده قطور جنایت و خیانت علیه ملت ایران برخوردار است، افزود: در تمامی این سال ها مردم ایران شاهد شیطنت، شرارت و خیانت از سوی آمریکا بودند که به همین منظور آن را یک شیطان بزرگ می دانند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان همه مشکلات ازجمله تحریم ها و جنگ های داخلی و خارجی را زیر سر آمریکا دانست و گفت: آمریکا هیچگاه حاضر نشد حقانیت و مشروعیت ملت ایران را  به رسمیت بداند و همچنان در حسرت بیرون راندن خاندان پهلوی است و برای جبران این حسرت 40 سال با این ملت در حال مبارزه است.

وی با بیان اینکه جنایت های زیادی توسط منافقین در ایران رخ داد که همه آن ها دست نشانده آمریکا بودند، یادآورشد: اسناد و مدارک بین المللی نشان می دهد در دوران هشت سال دفاع مقدس، آمریکا برای اینکه بتواند انقلاب را براندازی بکشاند و به آن ضربه بزند  تمام قد از صدام حمایت و همه دنیا را علیه ایران شوراند  که وجود بیش از 200 هزار شهید سند محکم جنایت این شیطان بزرگ است.

وی آمریکا را بی آبروترین و بی شخصیت ترین دولت دنیا خطاب کرد و افزود:  امروز ایران مدافع حقوق مظلومین عالم، حامی محرومان و کشور حق طلب است و در دنیا جزو کشورهای محبوب محسوب می شود.

ولی نژاد اظهارکرد: باتوجه به اینکه دنیا رهبر معظم انقلاب را به عنوان یک شخصیت محبوب، دلسوز و دردآشنا می شناسد یقین دارد اگر شرارت آمریکا نبود ایران با رهبری امام خمینی (ره) و در ادامه مقام معظم رهبری دولتی کمک کار برای مظلومان عالم بود اما آمریکا برای تامین امنیت اسرائیل و حفظ منافع خود نسبت به کشورهای اسلامی مرتکب جنایت شد و همواره به دنبال این بود که ملت ایران در آرامش به سر نبرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آمریکا در اصطلاح یک کشور مدافع حقوق بشر است اما جنایت های زیادی انجام داده است و دست آن به خون افراد زیادی آلوده شده است.

وی 13 آبان را روز مبارزه با استکبار جهانی دانست و افزود: این روز، روز انزجار و اعلام نفرت از آمریکا است، ملت ایران به خوبی از حضرت امام خمینی (ره) و در ادامه از مقام معظم رهبری آموختند که چگونه با آمریکا مبارزه کنند.

ولی نژاد یادآورشد: دولت و کشور آمریکا بدانند در بین ملت بزرگ ایران هیچ جایگاهی ندارد و امروز جزو منفورترین کشور و دولت در بین کشورهای مسلمان خصوصا کشور ایران شناخته شده است.

وی خطاب به هم استانی های گلستانی خاطرنشان کرد: در روز 13 آبان ما همه به میدان خواهیم آمد و بار دیگر برگ زرینی برای کشور خود رقم خواهیم زد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1544538
ارسال نظر
نظرات