شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1398/08/12 شناسه خبر: 1544557
بازگشایی محورهای مسدود گلستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: در حال حاضر با تلاش اکیپ‌های راهداری و سایر دستگاه‌های مرتبط همه راه‌های استان بازگشایی شدند و تردد در آنها با احتیاط، برقرار و روان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ مهدی میقانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به حجم آب و وجود گل و لای در محور گرگان- آق‌قلا در محدوده روستای قربان آباد و برای حفظ ایمنی مردم، از ساعت 5 صبح امروز این محور برای ساعاتی مسدود شد اما هم اکنون تردد در آن برقرار شده است.

وی به مسدود بودن ورودی غربی گلستان در محدوده شهر نوکنده اشاره کرد و افزود: ساعاتی پیش باند شمالی این محور بازگشایی شده و همکاران در حال پاکسازی شانه راه از گل و لای و برقراری تردد در تمام محور هستند.

به گفته میقانی، محور آزادشهر- شاهرود که محور مهم و ترانزیتی استان است نیز مه‌آلود است و با عبور جبهه هوای بارشی از استان، شاهد پایداری هوا در این محور خواهیم بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان  تصریح کرد: در محورهای گرگان- شاهرود (توسکستان)، آزادشهر-شاهرود، علی آباد- آزادشهر و گالیکش- جنگل گلستان نیز دیگر باران نداریم و تردد در آنها با احتیاط در جریان است.

وی با بیان اینکه بیشترین بارش‌ها را در غرب استان به میزان 100 میلی‌متر به ثبت رسیده است، گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما اکیپ‌های راهداری در تلاش برای آمادگی و ایجاد شرایط امن و پایدار در طول راه‌های استان هستند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1544557
ارسال نظر
نظرات