شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1398/08/12 شناسه خبر: 1544620
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با تایید خبر دستگیری تعدادی از تماشاگرنماها در حاشیه دیدار تراکتور و استقلال گفت: در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم و در مقابل حرکات خلاف قانون اعمال قانون خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیار راستگو با تایید خبر دستگیری تعدادی از تماشاگرنماها در حاشیه دیدار تراکتور و استقلال اظهار داشت: تعداد 7 نفر از افراد حاضر در ورزشگاه که اقدام به حرکات و شعارهای غیرفوتبالی کرده بودند بازداشت شدند.

وی تاکید کرد: در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم و در مقابل حرکات خلاف قانون اعمال قانون خواهیم کرد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی،خاطرنشان کرد: دیدار تیم‌های تراکتور و استقلال در امنیت و آرامش کامل و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و در این خصوص باید قدردان عوامل دست‌اندرکار و همچنین هواداران فهیم باشیم.

گزارش فارس حاکی از این است، ساعتی پیش معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور از بازداشت ۷ نفر تماشاگرنما در دیدار تراکتور و استقلال که حرکت خارج از عرف فوتبال انجام دادند خبر داده و گفته بود؛ دستگاه اطلاعاتی انتظامی و قضایی پیگیر  ۳-۴ نفری هستند که آنجا مطلبی نوشته بودند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1544620
ارسال نظر
نظرات