شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1398/08/13 شناسه خبر: 1544796
دبیرکل سابق مجمع جهانی اهل بیت:
ملت ایران هرگز زیر ننگ مذاکره با آمریکا نمی‌رود/ فرمایشات رهبری باید سرلوحه مسوولان باشد
حجت الاسلام اختری گفت: بدانید آمریکا می خواهد از راه مذاکرات سلطه خود و خواسته هایش را بر ملت ما تحمیل کند اما ملت ایران هرگز زیر ننگ این مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس محمدحسن اختری دبیرکل سابق مجمع جهانی اهل بیت در جمع مردم یاسوج در مراسم 13 آبان گفت: روز بسیار بزرگ و با عظمتی است خدا را سپاس می گویم توفیق پیدا کرده ام در این روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در جمع غیوران و سلحشوران و مردم شهید پرور و مقاوم و مومن باشم، از حضور همه مردم، دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم به دلیل آفرینش این حماسه و این حضور پرشکوه تشکر می کنم.


حجت الاسلام اختری بیان کرد: این حضور تفسیرگر ایستادگی مردم و تعبیر و نموداری است از ایستادگی این مردم در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار به ویژه ال سعود و این کشور های جزیره ای مزدور که در منطقه فتنه انگیزی می کنند؛ این حضور تنفری از جنایات ال سعود و آمریکای جنایتکار که لازم است به خوبی ببینند و درک کنند که ملت ایران بعد از چهل سال که از انقلاب اسلامی گذشته اینگونه به میدان آمده و اینگونه حاضرند تنفر خودشان را از سیاست های ددمنشانه و فشارهای آمریکا در منطقه اعلام کنند و اینگونه حضور پیدا می کنند، ملت ما در این مدت به خوبی این ایستادگی را نشان داده و ویژه در امسال که ۵۶سال از تبعید امام در سال ۴۳به دستور آمریکا گذشته است.


وی افزود: حضرت امام در سال ۴۲و۴۳در تقبیح قانون جنایتکارانه و سلطه گرایانه کاپیتالاسیون فرمودند رئیس جمهور آمریکا بداند منفور ترین فرد است، امروز بعد از ۵۶ سال آمریکا و رییس جمهور آمریکا شخص ترامپ در دنیا در میان مسلمانان و در میان خود آمریکا منفورترین فرد است.


اختری گفت: سه حادثه بزرگ در ایران اسلامی رخ داده است، در سال ۴۳ تبعید امام خمینی (ره)، در سال ۵۷ حمله جنایت کاران به دانش آموزان و دانشگاهیان و در سال ۵۸تسخیر لانه جاسوسی که به فرموده امام  انقلاب دوم بود، که نشان می دهد جنایات آمریکا ادامه دارد.


وی به مسأله مقاومت اشاره کرد که در برابر استکبار و مبارزه با استکبار قرار دارد و رهبر انقلاب هدایت گر آن راه هستند، می بینیم بعد از چهل سال این ملت خود جوش به میدان آمدند و ایستادگی می کنند، خداوند فرمود ما می خواهیم نشان دهیم مظلوم را وارث زمین قرار دادیم تا به فرعون  و هامان و لشکریانشان نشان دهیم آنها از ایستادگی ملت و حشت داشتند.


اختری گفت: پهپاد آمریکایی توسط ایران زده می شود و آنها جرات نمی کنند کاری کنند نفت کش انگلیسی ها را ایران متوقف می کند و انگلیس جرات هیچ کاری را ندارد این افتخار مال مردم و شهیدان است.


وی ادامه داد: بدانید آمریکا می خواهد از راه مذاکرات سلطه خود و خواسته هایش را بر ملت ما تحمیل کند و همان گونه که رهبر فرمودند با مذاکره زیر بار فشار و تحریم برای ملت ما فایده ای ندارد و ملت ایران هرگز زیر ننگ این مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.


اختری گفت: امروز ایستادگی ملت ما جواب داده است، در سوریه، عراق، لبنان و یمن و در همه جا توطئه های آمریکا شکست خورده چون این حرکت مبارزه با آمریکا در منطقه در حال اوج گیری است، اگر در عراق و لبنان فتنه انگیری می شود می‌خواهند ملت مسلمان را از مبارزه با آمریکا بازدارند هرگز تحقق پیدا نمی کند، این مبارزات جواب داده است باید یک کشور مستقل اسلامی را بپذیرند و در برابر خواسته های ملت ایران باید خاضع شوند، راه اساسی مقاومت و ایستادگی است و با وجود سختی ها و گرفتاری های معیشتی، راه مبارزه و ایستادگی ادامه دارد.


وی افزود: راه نجات و سعادت اطاعت از رهبری است، مسولان محترم قوای کشور و همه ملت باید اطاعت از رهبری داشته باشیم و سرلوحه حرکت خود برای پیشرفت سعادت و حفظ اقتدار و این کشور قرار دهیم؛ خداوند ملت ما را پیروز می کند، آینده از آن اهل بیت است و پرچم امام عصر و حکومت امام زمان دنیا را فرا خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1544796
ارسال نظر
نظرات