شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1398/08/13 شناسه خبر: 1544811
فعال اقتصادی آمریکایی مطرح کرد؛
آمریکا مکان مناسبی برای زندگی نیست/ فقط دعا می کنم که ترامپ استیضاح شود
باربارا استورم گفت: آمریکا مکان مناسبی برای زندگی به ویژه برای خارجی ها نیست، زیرا دونالد ترامپ وعده داده تا از جایگاه خود برای سرکوب بیگانه ها و سلب مزایایی که باید دریافت کنند، استفاده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فعال اقتصادی و سیاهپوست بومی آمریکایی در گفتگو با خبرنگار بین الملل تیتریک از وضعیت موجود در آمریکا سخن گفت.

"باربارا استورم" در مورد اشاعه بیگانه هراسی توسط ترامپ در آمریکا گفت: "آمریکا مکان مناسبی برای زندگی به ویژه برای خارجی ها نیست، زیرا دونالد ترامپ وعده داده تا از جایگاه خود برای سرکوب بیگانه ها و سلب مزایایی که باید دریافت کنند، استفاده کند."

 

فعال اقتصادی آمریکایی با ابراز نگرانی از آینده فرزندان خود اظهار داشت که آرزو دارم با وجود تحقق وعده های (سرکوبگرانه) ترامپ بتوانم به زندگی خود ادامه دهم.

او که به خاطر سیاست های دولت ترامپ تجارت خود را در خطر می بیند، گفت: "از خداوند می خواهم تا ما را از استرس فراوانی که در حال حاضر در آن هستیم نجات دهد."

باربارا با داشتن 2 فرزند که از شرایط اقتصادی آمریکا به ستوه آمده در مورد استیضاح ترامپ گفت: "فقط دعا می کنم که او استیضاح شود."

انتهای پیام/

https://dana.ir/1544811
ارسال نظر
نظرات