شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1398/08/17 شناسه خبر: 1545648

ترافیک سنگین در مسیر بازگشت مسافران از محورهای شمالی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر بازگشت مسافران از استان‌های شمالی کشور خبر داد و گفت:‌ به منظور تسهیل در تردد هم‌وطنان، جاده چالوس و هراز از ساعت 16 امروز به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک از شمال به جنوب محور کرج ـ چالوس در محدوده مرزن‌آباد و دزدبن سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک در طول محور کرج ـ چالوس را پرحجم ارزیابی و تصریح کرد: شمال به جنوب محور هراز در ابتدای محور، پارک جنگلی و همچنین تونل شماره یک نیز دارای ترافیکی سنگین است؛ ترافیک در محدوده‌های گزنک و کلاو نیمه‌سنگین گزارش شده است.
 
سرهنگ رحمانی ترافیک در آزادراه رشت ـ قزوین محدوده منجیل و رودبار را نیمه‌سنگین دانست و گفت: در آزادراه قزوین ـ کرج پایانه پل شهید کلانتری و پل فردیس ترافیک سنگین است.
 
وی افزود: در برخی محورهای استان فارس، بارش باران گزارش شده است؛ با توجه به لغزندگی معابر از رانندگان درخواست می‌کنیم که با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مجاز، به رانندگی بپردازند.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص یک طرفه شدن برخی محورها طبق روال جمعه‌ها، اعلام کرد: محورهای چالوس و هراز از ساعت 16 به سمت تهران یک طرفه خواهند شد.
 
وی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راه و راهور ناجا به منظور مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان در جاده‌ها حضور فعال دارند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1545648
ارسال نظر
نظرات