شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:28 منتشر شده در مورخ: 1398/08/18 شناسه خبر: 1545747

آغاز خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به زلزله‌زدگان شمال‌غرب کشور / آماده‌باش نیروهای جهادی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل

آغاز خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به زلزله‌زدگان شمال‌غرب کشور / آماده‌باش نیروهای جهادی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به تشریح خدمت‌رسانی این مجموعه به زلزله‌زدگان شمال‌غرب کشور پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درباره خدمت‌رسانی این مجموعه به زلزله‌زدگان شمال‌غرب کشور اظهار داشت: آماده‌باش تمامی نیروهای جهادی برای اعزام نیرو از استانهای معین انجام گرفته است.

 
وی با اشاره به اعزام گروه‌های ارزیاب از آذربایجان شرقی و اردبیل برای تخمین و ارزیابی شدت حادثه گفت: در همین ابتدا ۴۰۰ تخته پتو، ۱۰۰ چادر اسکان، بسته‌های غذایی یک هفته‌ای برای ۱۰۰ خانوار و لوازم اسکان اضطراری به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است.
 
مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اینکه آشپزخانه طبخ غذای گرم در محل وقوع زلزله (ترکمنچای) برپا شده است، تصریح کرد: در حال حاضر مسئولین قرارگاه‌های جهادی آذربایجان شرقی و اردبیل برای ارزیابی در منطقه حضور دارند و تا ساعاتی دیگر، گزارش را ارائه خواهند کرد.
 
ترکمانه با اشاره به اینکه انبار فوریت‌های امدادی به‌صورت اضطراری در اردبیل ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: پیگیری لحظه‌ای در راستای برنامه‌ریزی مناسب و تصمیم‌گیری یکپارچه برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان توسط بنیاد احسان انجام می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1545747
ارسال نظر
نظرات