شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1398/08/18 شناسه خبر: 1545782
رئیس شورای شهر آمل:
«عمارت» زباله آمل یک فاجعه انسانی و زیست محیطی است
رئیس شورای شهر آمل گفت: عمارت که سی و چند سال از عمرش می‌گذرد و با یک رانش در آستانه انفجار بوده یک فاجعه انسانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خسرو ابراهیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به اینکه معضل پسماند اولویت شورای شهر است، گفت: عمارت که سی و چند سال از عمرش می گذرد و با یک رانش انفجاری رخ می‌دهد با توجه به تردد زیاد خودرو و ترافیک در جاده هراز تبدیل به یک فاجعه انسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آسفالت خیابان ها از اولویت دیگر شورای شهر است، عنوان کرد: امسال در حوزه آسفالت وضعیت خوبی داشتیم، در فاز یک 100 درصد اعتبارات جذب شد، تمام مسیرهای چاکسر، پایین بازار، هسته مرکزی، انجام شد.

رئیس شورای شهر آمل تصریح کرد: اسپیاری، خیابان محمودآباد، امت آباد در فاز دوم هستند که پیمانکار گرفته شده است و در حال انجام است.

وی از اجرای ممیزی شهری خبر داد و اظهار کرد: داشتن پایان کار و پروانه کسب و در واقع آورده اقتصادی برای رفاه عمومی  و عدالت شهروندی است که نشان می دهد قانون باید برای همه شهروندان اجرا شود.

ابراهیم زاده از دیگر برنامه های شورا گفت: لایه روبی رودخانه، تملک و ساماندهی بازار میدان فجر در خیابان پاسداران، ساماندهی وضعیت بازار روز و رودخانه هراز که از وسط شهر عبور می کند امسال کاربری نهایی خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم با امید به اعضای شورا رای دادند، شورا نهادی جمعی با تفکر جمعی و گروهی است که تلاش می کنیم برای مردم قدم برداریم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1545782
ارسال نظر
نظرات