شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1398/08/18 شناسه خبر: 1545841
مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد:
اعزام سه گروه جهادی دانش آموزی به مناطق سیل زده/ 750 دانش آموز یزدی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد
مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد گفت: 3 گروه ده نفره از دانش آموزان جهادگر یزدی به مناطق سیل زده و آسیب دیده پل دختراعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد اسلامی در مصاحبه با یزدرسا؛ با اشاره به اجرای بیش از 30 عنوان برنامه در هفته دانش آموز گفت: دیدار جمعی از دانش آموزان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و همچنین به صدا درآمدن زنگ استکبار در مدارس استان از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز هستند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد در ادامه با اشاره به اردوهای متعدد دانش آموزی از شرکت دو هزار و 200 دانش آموز در اردوی چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی خبر داد و گفت: این تعداد دانش آموز در ایام تابستان با حضور در اردوگاه شهید صدوقی سانیچ در این طرح شرکت کردند.

اسلامی با اشاره به حضور دانش آموزان بسیجی در اردوهای جهادی و محرومیت زدایی اظهار داشت: در زمینه اردوهای جهادی در سال جاری هزار و 305 نفر روز، عملکرد داشتیم که این آمار تقریبا 2 برابر دستورالعمل ابلاغی بوده و خدمات محرومیت زدایی در مناطق محروم استان نظیر آسفیج بهاباد،خضراباداشکذر و ....صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: البته 3 گروه ده نفره نیز از دانش آموزان جهادگر یزدی به مناطق سیل زده و آسیب دیده پل دختراعزام شدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه دانش آموزان یزدی در طرح اردوی هجرت که با هدف نوسازی و بهسازی مدارس انجام می شود نیز حضور چشمگیری داشتند ابراز داشت: در این اردو نه هزار و 900 نفر روز از دانش آموزان بسیجی استان شرکت داشتند.

اسلامی در پایان در خصوص اردوی راهیان نور گفت: در سال گذشته 750 دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند که طی 4 روز از مناطق عملیاتی یادمان هوزیه، دهلاویه و دیگر مناطق بازدید کردند.

وی پیش بینی کرد با اجرای طرحراهیان نور  از 18 آبانماه در سال جاری تا پایان طرح، 750 نفر از دانش آموزان یزدی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.

انتهای پیام/ح

 

http://dana.ir/1545841
ارسال نظر
نظرات