شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546065
فرماندار بهشهر خبر داد
خسارت 270 میلیارد ریالی سیل اخیر به بهشهر/آسیب 30 تا 60 درصدی به 54 واحد مسکونی روستایی
فرماندار بهشهر با بیان اینکه سیل اخیر حدود 27 میلیارد تومان به بهشهر خسارت وارد کرد؛ گفت: در این حادثه، نزدیک به 54 واحد مسکونی روستایی دچار آسیب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی خنجری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص مجموع میزان خسارات وارده سیل به بخش‌های روستایی، تاسیسات زیربنایی، اراضی زراعی و باغی این شهرستان اظهار کرد: سیل اخیر مجموعا نزدیک به 27 میلیارد تومان به بهشهر خسارت وارد کرد.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارت وارده متوجه بخش کشاورزی شده است؛ افزود: سیل اخیر بیش از 12 میلیارد تومان خسارت به این بخش وارد کرده است.

فرماندار بهشهر در خصوص جزییات بیشتر خسارات وارده خاطرنشان کرد: در کنار این خسارت‌ها، چاه آب شرب شهری بهشهر حدود دو میلیارد تومان خسارت دید، شهرداری خلیل‌شهر 5 میلیارد تومان و شهرداری بهشهر 3 میلیارد تومان خسارت دید.

خنجری در خصوص تعداد و میزان خسارت وارده به واحدهای مسکونی پاسخ داد: در این حادثه، نزدیک به 54 واحد مسکونی روستایی دچار آسیب شدند که میزان خسارت‌ها از 30 تا 60 درصد برآورد شده است.

وی یادآور شد: سیل دوازدهم آبان‌ماه، موجب آبگرفتگی معابر و راه‌های روستایی و شهری، آبگرفتگی مرغداری‌ها و دامداری‌ها، آبگرفتگی اراضی کشاورزی اعم از باغی و زراعی شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546065
ارسال نظر
نظرات