شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546114
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه لرستان:
۶۰۰۰ دانش‌آموز لرستانی به راهیان نور اعزام می‌شوند
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه لرستان گفت: 6000 دانش آموز لرستانی امسال در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک با بیان اینکه امسال ۶ هزار دانش‌آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند اظهارداشت: افتتاحیه اردوی راهیان نور دانش‌آموزان از ۱۱ آبان ماه در مدرسه شهدای دانش‌آموز بروجرد آغاز شده است.

وی افزود: در مدرسه شهدای دانش‌آموز بروجرد در یک روز تعداد ۶۸ دانش‌آموز  شهید شدند به همین جهت افتتاحیه راهیان نور در این مدرسه شروع شده است.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: بسیج دانش‌آموزی در افتتاحیه راهیان نور تعداد ۴۰۰ دانش‌آموز را به مناطق عملیاتی اعزام کرد.

وی بیان کرد: تا کنون ۱۰۰۰ دانش‌آموز دختر به اردوی راهیان نور اعزام شدند که اعزام این دانش‌آموزان بر اساس زمانبندی و با توجه به هماهنگی که بین آموزش و پرورش استان با سپاه صورت گرفته است انجام می‌شود و دانش‌آموزان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد.

قربانی هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را آشنای با فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: هدف از راهیان نور تربیت نسل انقلابی و آشنایی دانش‌آموزان با فلسفه ایثار، قدر دانی و قدر شناسایی از موقعیت امنیتی  است که در حال حاضر به واسطه خون شهدا ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور پسران از یکم بهمن ماه آغاز و تا دهم اسفند ماه ادامه خواهد داشت که پیش بینی شده ۳ هزار دانش آموز پسر به مناطق عملیاتی اعزام شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1546114
ارسال نظر
نظرات