شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546118
امام جمعه یزد در حسینیه امیرجقماق یزد:
امیدورایم وعده ها روی کاغذ نمانده و عملی شود
آیت الله ناصری در امیرچقماق یزد گفت:از رئیس جمهور محترم می خواهیم که تمام مصوبالت اجرایی شود و این ها در دفتر کارها نماند و وعده ها عملی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا؛ آیت الله محمد رضا ناصری در سخنرانی پیش از رئیس چمهور در جمع مردم یزد در حسینیه امیرجقماق یزد یزدی ها را مردمانی عالم،شهید پرور، مجاهد و مبارز  دانست و گفت: شما یزدی ها در همه صحنه های انقلاب و در همه زمینه ها پایبند، پایدار و در مسیر حق هستید که نه تنها در همه کشور بلکه در همه دنیا نجابت و ولایت مداری شما و محبت شما به اهل بیت(ع) استعداهای شما و پیشرفت شما در مسائل مختلف کشور زبانزد است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: من ضمن غیرمقدم خدمت رئیس جمهور محترم، دو نکته را عرض می کنم و آن این است  که مسائل مهم استان آب، خط ریلی ، اشتغال و کشاورزی است که قبلا هم مذاکراتی صورت گرفته و قول های خوبی هم داده شده که امیدوارم به آن ها عمل شود.

ناصری تصریح کرد: اما نکته دوم این است که از رئیس جمهور محترم می خواهیم که تمام مصوبالت اجرایی شود و این ها در دفتر کارها نماند و وعده ها عملی شود

وی با بیان این مطلب که فرهنگ دینی ما و اصل حرکت انقلاب بر اساس یک حرکت دینی و آرمان امام حسین (ع) شکل گرفته و امام خمینی (ره) هم در این مسیر قدم برداشته  و انقلاب را بر اساس تدین و دین محوری به جلو برده است  لذا همه ما وظیفه داریم از نظر فرهنگ دینی جامعه را هدایت کنیم.

امام جمعه یزد یکی از بزرگترین امتیارات جمهوری اسلامی  را توجه به هدایت جامعه به سوی خدا عنوان کرد و گفت: امام راحل می فرمود دشمن با ما کاری ندارد او می خواهد  به دین و اعتقادات ما ضربه بزند و زحمات شهدا نیز  برای تثبیت دین و اعتقادات مردم بوده است.

ناصری با اشاره به این نکته که حکومت ها در نظام اسلامی باید در جهت تقویت دین مردم تلاش کنند ابراز داشت: از رئیس جمهور تقاضا دارم در این چند سال پایانی دولت تلاش خود را برای فقرزدایی از دین بگذارد تا هویت دینی و خدایی در جامعه ما رونق پیدا کند.

انتهای پیام/ح

 

 

http://dana.ir/1546118
ارسال نظر
نظرات