شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546123
مدیر شرکت آبفا بروجرد:
۳۱۷ انشعاب غیرمجاز آب در بروجرد شناسایی شد
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: ۳۱۷ انشعاب غیر مجاز آب در بروجرد شناسایی شده است که از این تعداد ۲۶۰ انشعاب به مجاز تبدیل شده و ۵۷ انشعاب دیگر جمع‌آوری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب الله حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: امسال ۳۱۷ انشعاب غیر مجاز آب در بروجرد شناسایی شده است که از این تعداد ۲۶۰ انشعاب به مجاز تبدیل شده و ۵۷ انشعاب دیگر هم جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به بازرسی انشعابات توسط ماموران بازرسی افزود: در صورت مشاهده انشعابات غیر مجاز شناسایی و برای قانونی و مجاز کردن آنها اقدام و اگر به صورت غیر قانونی باشد این انشعابات جمع‌آوری می‌شود.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد با اشاره به میزان هدر رفت آب افزود: در بروجرد میزان هدر رفت آب ۱۹ درصد است که این هدر رفت به دلیل بخشی از فرسودگی شبکه انتقال آب است که به مرور طبق میزان اعتبارات، بخش‌های فرسوده شبکه تعویض و نوسازی می‌شوند..

وی از واگذاری ۳۳۰۰۰ انشعاب فاضلاب خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون بیش از ۳۳۰۰۰ انشعاب در محلات و شهرک‌های مختلف به مشترکین واگذار شده و در حال حاضر ۲ پیمانکار در ۶ منطقه بروجرد این طرح را اجرا می‌کنند.

حدادی تصریح کرد: فاضلاب شهری در بیش از ۱۷ منطقه انجام شده و به ترتیب در همه نقاط اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546123
ارسال نظر
نظرات