شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546217
مدیر توزیع برق بروجرد:
۳۲ درصد اعتبارات شهرستان بروجرد تخصیص یافت
فرماندار بروجرد گفت: تاکنون 32 درصد اعتبارات شهرستان بروجرد تخصیص داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: تاکنون ۳۲ درصد از اعتبارات بروجرد تخصیص یافته اما از تخصیص اعتبارات راضی نیستیم.

وی افزود: مدیران ادارات موظف هستند با مدیران کل هماهنگ کنند و مبادله نامه را به فرمانداری تحویل دهند تا میزان دقیق تخصیص اعتبارات مشخص شود.

فرماندار بروجرد با اشاره به سال رونق تولید عنوان کرد: امسال که سال رونق تولید نامگذاری شده باید همه تلاش‌ها برای حمایت از تولیدکننده و کارگر صورت گیرد که در این راستا بین دانشگاه و صنعت ارتباطی برقرار شده و دانشجویان فنی رشته‌ها در برخی از قسمت‌ها صنایع را همراهی و کمک کردند .

وی بیان کرد: باید تلاش کرد تا ارتباط بین دانشگاه و صنعت تقویت شود چرا که این امر در رونق تولید و تولید ملی نقش بسیار مهمی دارد.

رحیمی با تاکید بر اینکه باید آمادگی لازم برای بارش‌های امسال داشته باشیم گفت: اگر سیلاب فروردین ماه دوباره تکرار شود و مشکلی رخ دهد بهانه‌ای از کسی پذیرفته نیست و ضروری است تا قبل از بارش‌های زمستانی دستگاه‌ها نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: امسال لایروبی‌های لازم انجام شده و اگر این امر در سال قبل انجام می‌شد بسیاری از خسارت‌هایی که در سیلاب ایجاد شد، رخ نمی داد.

وی با اشاره به مشکلات تعاونی‌ها گفت: ضروری است تا برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و تکلیف تعاونی‌ها و تعهدشان مشخص شود تا مشکلاتی در بخش‌های مختلف ایجاد نشود.

رحیمی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از تعاونی‌ها پاسخگو نبوده و باید پاسخگو باشیم که تعیین تکلیف تعاونی‌ها امری مهم و ضروری است.

فرماندار بروجرد از پرداخت ۱۰ درصد خسارت بخش کشاورزی خبر داد و افزود: اولویت پرداخت خسارت‌ها به زیر ساخت‌ها، راه‌ها، مسکن و سپس کشاورزی بود که تاکنون ۱۰ درصد خسارت‌ها پرداخت شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546217
ارسال نظر
نظرات