شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546241
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:
دستگیری قاچاقچی توزیع‌کننده مواد مخدر گراس در ابهر/ 20 تن چوب جنگلی قاچاق در زنجان کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به افزایش برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که در توزیع مواد مخدر فعالیت داشت در شهرستان ابهر دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایرج خانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به افزایش برخورد با قاچاق مواد مخدر در استان زنجان اظهار کرد: در این راستا 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس در استان زنجان کشف و عامل آن نیز دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران انتظامی کلانتری 13 شریف آباد از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع گراس  مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند این متهم مقداری قابل توجهی مواد مخدر را تهیه و توزیع می کند.

وی با اشاره به اینکه عملیات دستگیری این متهم آغاز و تیم ویژه ای به مخفیگاه متهم اعزام شدندخاطر نشان کرد:  مأموران موفق شدند در بررسی از مخفیگاه این متهم 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس کشف کنند.

خانی‌پور با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد به خانواده ها توصیه کرد: در فرزندان خود این باور را ایجاد کنیم که برای شاد زیستن نیازی به مصرف مواد مخدر نیست و شادی کاذب مصرف مواد مخدر، به غم اندوه خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به کشف 20 تن چوب جنگلی قاچاق درزنجان ابراز کرد: در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق محصولات جنگلی، ماموران انتظامی و پلیس آگاهی استان موفق به کشف 20 تن چوب جنگلی قاچاق شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان عنوان کرد: ماموران انتظامی شهرستان های طارم وسلطانیه و پلیس آگاهی استان در حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی استان  موفق به شناسایی و توقیف خودروهای حامل بار قاچاق کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از این خودروها 20 تن چوب جنگلی قاچاق کشف ومتهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

خانی‌پور با بیان اینکه برای حفظ منابع طبیعی به عنوان جزء مهمی از زندگی و حیات بشر و حق نسل آینده برای ادامه بقاء نیازمند همکاری همگانی است، افزود: در این راستا همراهی و همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‎‌ها و تولید امنیت پایدار در جامعه خواهد دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546241
ارسال نظر
نظرات