شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:00 منتشر شده در مورخ: 1398/08/19 شناسه خبر: 1546292
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس:
آقای رئیس جمهور! کاش به مناطق کم‌برخوردار استان یزد هم می‌رفتید
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: من انتظار داشتم شما که امروز به چادرملو رفتید به بهاباد نیز می رفتید و به این منطقه محروم هم سر می زدید و می دیدید که چقدر آب از بهاباد به چادرملو می رود اما هیچ کارخانه ای در خود این شهر نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدرضا صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور عصر امروز در نشست شورای اداری استان یزد با حضور روحانی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی پنج شهرستان یعنی نصف استان یزد حوزه انتخابیه من است. کاش دولت مخالفت نکرده بود و طبق نظر مجلس یک نماینده به این حوزه اضافه می شد.

وی بیان داشت: سه حوزه انتخابیه در کشور وجود دارد که پنج شهرستان را شامل می شود و خواهش من این است که دولت لایحه بدهد که به هر کدام از این حوزه ها یک نماینده اضافه شود، زیرا با وضع موجود به مردم رسیدگی نمی شود.

صباغیان افزود: من انتظار داشتم شما که امروز به چادرملو رفتید به بهاباد نیز می رفتید و به این منطقه محروم هم سر می زدید و می دیدید که چقدر آب از بهاباد به چادرملو می رود اما هیچ کارخانه ای در خود این شهر نیست.

صباغیان اضافه کرد: هیچ شهری در بهاباد و خاتم در این سفر دیده نشده بود.

وی تاکید کرد: اینکه در کنار ما یک شهر یک نماینده دارد و پنج شهرستان یک نماینده، این عدالت نیست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546292
ارسال نظر
نظرات