شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1398/08/20 شناسه خبر: 1546340
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:
احداث تالار بزرگ شهر زنجان در انتظار تصمیم‌گیری شهرداری است
معاون فرهنگی و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: احداث تالار بزرگ شهر زنجان در انتظار بررسی توسط شهرداری است که در صورت موافقت شهرداری، اجرایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود علیمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: جلساتی با اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در زمینه احداث تالار شهر برگزار شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به اتمام زمان لازم برای آغاز پروژه تالار شهر، قرارداد بین راه و شهرسازی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ملغی شده است.

این مسئول افزود: در تصمیم جدید برای احداث تالار شهر باید شهرداری هر دو پروژه کتابخانه مرکزی و تالار شهر را در قالب پروژه کتابخانه مرکزی پیاده سازی کند که مراحل در دست پیگیری و بررسی توسط شهرداری است.

معاون فرهنگی و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بیان داشت: شهرداری باید پیشنهادات خود را در زمینه کتابخانه مرکزی و تالار شهر به استانداری و دبیرخانه واگذاری مجموعه ارائه کند.

علیمحمدی با بیان اینکه با توجه به شرایط قانون برنامه بودجه سال 98 چکش کاری لازم در زمینه اجرای این پروژه انجام می شود، افزود: در صورت موافقت کارگروه مورد نظر این طرح اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه تالار شهر پروژه نیمه تمام نیست، افزود: اما کتابخانه مرکزی با 30 درصد پیشرفت فیزیکی به عنوان پروژه نیمه تمام محسوب می شود که امکان واگذاری به شهرداری وجود دارد.

این مسئول ادامه داد: کمیته ای در این زمینه به دستور استاندار تشکیل شده است که در صورت موافقت این کارگروه، طرح ها به شورای برنامه ریزی استان ارائه می شود.

به گزارش موج رسا، تالار بزرگ شهر زنجان قرار بود به صورت مشارکتی با همکاری بخش خصوصی احداث شود.

احداث تالار بزرگ شهر یکی از مصوبات ویژه سفر رئیس جمهوری به زنجان است.

قرار است این تالار یک سالن تخصصی اجرای تئاتر و یک سالن تخصصی برگزاری کنسرت داشته باشد.

در کنار این 2 بخش، سالن های دیگری برای استفاده به منظورهای مختلف پیش بینی شده است که بهره برداری از چنین مکانی برای بخش خصوصی سوده باشد.
سفر رئیس جمهوری به استان زنجان 72 مصوبه کلی و 10 مصوبه ویژه داشت که یکی از آنها احداث تالار بزرگ شهر بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546340
ارسال نظر
نظرات