شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1398/08/20 شناسه خبر: 1546380
مسئول سازمان اردویی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه خبر داد؛
بازدید بیش از ۱.۵ میلیون زائر از یادمان‌های کرمانشاه /مرصاد پربازدیدترین منطقه عملیاتی
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از بازدید بیش از ۱.۵ میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یونس عزیزی در گفتگو با مرصادنیوز در خصوص آمار بازدید از یادمان های شهدا و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه از آغاز اردوهای راهیان نور امسال تاکنون اظهار داشت: از ۱۲ اردیبهشت امسال تا اواخر مهر ماه یک میلیون و ۶۲۰ هزار و ۵۳۹ نفر از مناطق عملیاتی و یادمان شهدای استان کرمانشاه بازدید کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۸۸۷ هزار و ۳۸۵ نفر از بین برادران و ۷۳۳ هزار و ۱۵۴ نفر نیز از بین خواهران بوده اند که از این مناطق بازدید به عمل آورده اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ادامه داد: یادمان شهدای مرصاد با یک میلیون و ۵۵۷ هزار و ۵۳۱ بازدید کننده بیشترین آمار بازدید طی این ایام را به خود اختصاص داده است.

این مسئول گفت: یادمان شهدای بازی دراز نیز با ۳۸ هزار و ۹۸۳ نفر در جایگاه بعدی قرار دارد و یادمان شهدای پاوه با ۱۰ هزار و ۶۹۰ نفر نیز در جایگاه بعدی قرار می گیرد.

عزیزی میزان بازدیدهای صورت گرفته از پادگان ابوذر را ۶۲۰۰ نفر اعلام و عنوان کرد: در این مدت ۴۷۱۲ نفر از یادمان مطلع الفجر و ۲ هزار و ۴۲۳ نفر از یادمان شهید بهشتی بازدید کرده اند.

وی با اشاره به آمار اسکان و میزبانی صورت گرفته زائران گفت: از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۴ مهر ماه ۳۷ هزار و ۴۴۲ نفر از زائران راهیان نور در استان کرمانشاه اسکان و پذیرایی شده اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری ۲۸ اجرای رزم نمایش با افلاکیان در استان خبر داد و گفت: ۵ هزار و ۴۴ مورد اردوی فرهنگی، تربیتی در قالب اعزام به مشهد مقدس و قم نیز در این مدت برگزار شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546380
ارسال نظر
نظرات