شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1398/08/20 شناسه خبر: 1546460
مرام پهلوانی بسیجیان ورزشکار زنجانی در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان سیل+ فیلم
ورزشکاران با حضور در مناطق محروم استان و امدادرسانی به مردمان آسیب دیده در اثر سیل را از وظایف خود دانسته و منش پهلوانی را برتر از قهرمانی می‌دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; گروه های جهادی در سطح کشور مایه خیر و برکت و همچنین امیدواری مردم مناطق محروم به نظام هستند و وجود آنها در مناطق دورافتاده یکی از اصول اساسی شکل گیری انقلاب اسلامی است.

اردوی جهادی بسیج ورزشکاران این بار کمر همت بسته و در مناطق محروم حضور یافته و به مردمان خسارت دیده ناشی از سیل خدمات می‌دهند و اینکار خود را دلی دانسته و از منش خود می‌دانند.

امیری رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان با اشاره به اینکه بسیجیان با کار جهادی خود نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کنند و دشمن همواره به دنبال بدبین کردن بسیج و سپاه در بین مردم است ولی برخلاف آن تصورات دشمن هر روز علاقه مردم به بسیج و سپاه بیشتر شده و در دل مردم ایران جا دارند.

حضور ورزشکاران در مناطق محروم به منظور پاک کردن غبار محرومیت در این مناطق نشان می‌دهد که نه تنها در میادین ورزشی، بلکه در میادین محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان نیز پرچم پر افتخار کشور عزیزمان را به احتزاز در می‌آورند.

انتهای پیام/

 

بسیج وزرشکاران زنجان
http://dana.ir/1546460
ارسال نظر
نظرات