شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:42 منتشر شده در مورخ: 1398/08/20 شناسه خبر: 1546551
شهردار جدید کوهدشت معرفی شد
موسی طولابی به‌عنوان شهردار جدید کوهدشت معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، امروز با حضور امام‌جمعه کوهدشت، مدیرکل دفتر امور شهری استانداری لرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی موسی طولابی به‌عنوان شهردار جدید کوهدشت معرفی شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی امام‌جمعه کوهدشت در این مراسم اظهار داشت: در کارهای خود اخلاص و نیت الهی را سرلوحه قرار داده و خدمت به مردم را بازیچه قرار ندهیم چراکه در دستگاه خداوند متعال نباید بازیگری کرد، کسی که ارزشی برای دیگران قائل نیست خود وی نیز اعتبار و ارزشی ندارد.

وی افزود: برای خدمت به مردم و توسعه شهرستان کوشا باشیم، در کارها باید قانون اجرا شود، در شهرستان چه خبر است که هنوز انتخابات شروع نشده برخی شروع به تخریب کرده‌اند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت حاکم کردن ارزش‌های دینی توسط مسئولان جامعه، عنوان کرد: خدمات عمومی، نگه‌داری شهر و روستا از نیازهای عمومی جامعه بوده و حقوق شهروندی نیز باید رعایت و عوارض نیز به‌موقع پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه باید دغدغه خدمت داشته باشیم، تصریح کرد: محور کارهای ما باید دین باشد، مردم کوهدشت در سیل دچار خساراتی شدند، برای جبران خسارات باید جهادی عمل کنیم.

طهماسبی ضمن انتقاد از پست گرفتن برخی افراد خاص درجاهای حساس، اظهار داشت: در بحث انتخابات مطالبه گری قانونی را وظیفه خود می‌دانیم، دفاع باید واقع‌بینانه و نقدها منصفانه باشد.

رضا میرزایی اصل رئیس شورای اسلامی شهر کوهدشت نیز در این مراسم گفت: شهرداری نهادی عام‌المنفعه است، امیدواریم شهردار جدید با توجه به نزدیک بودن انتخابات از فشارها دوری‌کنید و شایسته‌سالاری افراد را ملاک قرار داده و وحدت و همدلی را ایجاد کند.

وی با اشاره به محرومیت و وضعیت توزیع اعتبارات در کوهدشت افزود: ما به ماشین‌آلات سنگین احتیاج داریم چراکه در سیل اخیر حتی بیل ماشینی نداشتیم که آب را مهار کنیم، شهردار جدید خدمت به مردم را اولویت خود قرار داده و در انجام کارها به‌صورت شفاف و از طریق اصحاب رسانه به مردم اطلاع‌رسانی کند.

قدرت الله فلاح نژاد مسئول دفتر امور شهری استانداری لرستان نیز ضمن اشاره به اینکه در دغدغه‌مندی مسئولان برای توسعه کوهدشت اظهار داشت: اگر می‌خواهیم کاری به نحو احسن صورت گیرد باید کنار هم باشیم، این مرزبندی‌ها ریشه مشکلات است، باید چهره کوهدشت را که بزرگ‌مردانی در تمام عرصه‌ها دارد را بشناسانیم.

وی با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان اداری افزود: وسعت کار در شهرداری بسیار بالا است، وضعیت زباله در کوهدشت اسف‌بار است، این شهرستان دارای ۱۷۸ نیروی خدماتی است که ۱۰۰ نفر از آن‌ها پشت میز می‌نشینند و زباله مردم روی زمین می‌ماند، کسی که برای کار خدماتی و حجمی آمده، وظیفه‌اش کارکردن در این راستا است.

مسئول دفتر امور شهری استانداری لرستان اصلاح تعرفه‌ها از سوی شهرداری را مورد تأکید قرارداد و عنوان کرد: اولین موضوعی که باید رو آن حساس باشیم رعایت قانون است، یک نفر نباید به نیروهای شهرداری اضافه شود، اگر احتیاج بود باید برمبنای چارت سازمانی و رشته‌های خاص از طریق آزمون انجام شود.

وی گفت: در بحث مالی، انضباط اداری و مالی داشته باشیم زیرا عدم آن موجب بروز مشکل می‌شود‌، اگر جایی حقوق به‌روز نبود یا فساد حاکم است یا سازوکار قانونی را نمی‌دانند.

موسی طولابی شهردار جدید کوهدشت نیز ضمن تشکر از شورای شهر برای رأی قاطع، گفت: ما برای کار آمده‌ایم و رویه ما این است که طبق قانون کسی را وارد شهرداری نخواهم کرد، متأسفانه شهرداری کوهدشت در زمینه ماشین‌آلات سنگین و بودجه در مضیقه است که امیدواریم مسئولان استانی درراستای رفع این مشکل مساعدت کنند.

به گزارش سفیر افلاک، در این مراسم «موسی طولابی» به عنوان شهردار جدید کوهدشت معارفه شد و از «ایرج فریادی پور» که به مدت دوماه سرپرست این اداره بوده است، تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546551
ارسال نظر
نظرات