شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1398/08/21 شناسه خبر: 1546597
نماینده سنندج در مجلس مطرح کرد؛
بی احترامی وزیر کشور به نمایندگان کردستان/ در نایسر سنندج دانش آموزان به دلیل مشکلات معیشتی خودکشی می کنند اما برای جناب وزیر مهم نبود!
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای وزیر آمدند و در جلسه شورای تامین شرکت کردند در حالی که ایشان باید به نایسر می رفت و مشکلات مردم را بررسی می نمود تا متوجه شوند به چه دلیلی که اغلب مشکلات مالی و معیشتی است برخی دانش اموزان خودکشی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احسن علوی صبح امروز و در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به سفر وزیر کشور به استان کردستان اظهار داشت: در سفر وزیر کشور به استان کردستان به هیچ یک از نمایندگان مجلس اطلاع داده نشد و تنها یک دعوتنامه از سوی استانداری برای ما ارسال گردید که در این دعوتنامه نیز هیچ جلسه ای مشخص نشده بود.

وی با بیان اینکه بی خبر ماندن نمایندگان استان کردستان از سفر وزیر کشور، یک نوع بی حرمتی به نمایندگان تلقی می شود افزود: به همین دلیل ما در سفر یک روزه وزیر کشور به استان کردستان شرکت نکردیم.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره با بیان اینکه وزیر کشور باید به مناطقی چون نایسر سنندج می رفت و از نزدیک با مردم صحبت می کرد، خاطر نشان کرد: آقای وزیر آمدند و در جلسه شورای تامین شرکت کردند در حالی که ایشان باید به نایسر می رفت و مشکلات مردم را بررسی می نمود تا متوجه شوند به چه دلیلی که اغلب مشکلات مالی و معیشتی است برخی دانش اموزان خودکشی می کنند.

علوی با بیان اینکه  سفر یکروزه نمی تواند دستاورد خاصی داشته باشد و دستاورد خاصی در سفر وزیر کشور به استان کردستان دیده نمی شود، افزود: باید استاندار کردستان در خصوص این دستاوردها صحبت کنند و آنها را بیان نمایند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1546597
ارسال نظر
نظرات