شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1398/08/21 شناسه خبر: 1546600
قبوض کاغذی شهرداری اصفهان حذف می‌شود + جزئیات
مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان در راستای حفظ محیط زیست، با فراهم کردن زیرساخت ‌های لازم، قبوض کاغذی را حذف می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ نادر آخوندی با بیان اینکه در راستای اقدامات محیط زیستی شهرداری اصفهان به ویژه در بخش کاهش استفاده از کاغذ، طرحی جدید از سوی شهرداری در این زمینه اجرایی می‌شود، اظهار کرد: در راستای حفظ محیط زیست و پیشگیری از اتلاف انرژی، شهرداری اصفهان تصمیم گرفته تا قبوض کاغذی خود در حوزه های نوسازی، عمران شهری و کسب و پیشه را که به صورت دوره ای هر چهار ماه یک بار توزیع می شود، حذف کند.

وی ادامه داد: 200 هزار برگ کاغذ برای چاپ 600 هزار قبض در هر دوره مصرف می شود که هزینه‌های زیادی در بردارد.

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری زیرساخت های لازم برای انجام این کار را پیش بینی کرده است، افزود: پشت برگه قبوضی که در این دوره توزیع می شود اعلام شده که شهروندان می توانند اطلاعات و شماره تلفن همراه خود را به صورت تماس با تلفن 137 و یا ارسال شماره شناسایی ملک به سامانه پیامکی 20000137 اعلام کنند.

وی تصریح کرد: شهرداری اصفهان بعد از تهران دومین کلانشهری است که برای حذف قبوض کاغذی شهرداری اقدام کرده است. بنابراین از همه شهروندان اصفهان درخواست داریم برای هرچه بهتر اجرا شدن این طرح همکاری کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546600
ارسال نظر
نظرات