شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1398/08/21 شناسه خبر: 1546625
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی:
عامل اشاعه شرارت و اوباش‌گری در فضای مجازی در ارومیه دستگیر شد
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، از دستگیری عامل اشاعه شرارت و اوباش‌گری در شبکه‌های مجازی ارومیه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، سردار مسعود خرم‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آذربایجان‌غربی مبنی بر اینکه ۲ نفر در پیج اینستاگرامی خود در ارومیه اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویری از قدرت‌نمایی و تیراندازی با سلاح گرم جنگی و شکاری در داخل شهر می‌کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی، افزود: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و استعلام از سامانه های در دسترس، مخفیگاه و مشخصات و هویت اصلی گرداننده صفحات شناسایی شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، در ادامه با بیان اینکه با کسب دستور قضائی محل یاد شده مورد بازرسی قرار گرفت، اظهار داشت: در بازرسی از محل تعدادی سلاح شکاری و جنگی غیرمجاز کشف و در این رابطه گرداننده اصلی سایت دستگیر شدند.

سردار خرم‌نیا، با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به شرارت و برهم زدن نظم و امنیت عمومی و تیراندازی با سلاح غیرمجاز اقرار کرد، ابراز داشت: نامبرده پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

وی، بیان داشت: تلاش جهت دستگیری دیگر متهم این پرونده کماکان توسط پلیس ادامه دارد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، در پایان با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ‌گونه قدرت نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد، خاطرنشان کرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1546625
ارسال نظر
نظرات