شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1398/08/21 شناسه خبر: 1546725
کارگردان تئاتر سرزمین بازی:
جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان یک فستیوال قوی بود
نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، گفت: سطح نمایش ها بسیار عالی بود و مردم همدان نیز استقبال و پذیرایی خوبی داشتند و خوشحالم در این فستیوال دعوت شدم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اِل اماری بوتروس، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه در فرانسه به عنوان استاد در مرکز کنسرو توآر پاریس فعالیت می کند گفت: من کمدین و کارگردان هستم و در این نمایش با شخصیتی به نام پِلی، پانتومیم کارکردم.

وی، با اشاره به اینکه هدف از اجرای این تئاتر بازی بدون کلام بود که در کشورهای مختلف قابل اجرا باشد افزود: هدف از اجرای نمایش این بود که بگویم قوه تصور و خیال پردازی انسال ها بسیار قوی است و با استفاده از بازی ویدیویی سعی کردم به شخصیت این نمایش زندگی بدهم.

بوتروس، با تاکید براینکه مهمترین پیام این نمایش این بود که بازی ویدیوئی خوب است اما زندگی واقعی و حقیقی خیلی بهتر است خاطر نشان کرد: امیدوارم مخاطب از این نمایش استفاده لازم را برده باشد.

نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، با بیان اینکه اولین بار است به کشور ایران سفر کرده است تصریح کرد: مردم همدان استقبال و پذیرایی خوب و قشنگی داشتند و من از حضور در اینجا لذت بردم.

وی، در پایان با اشاره براینکه نمایش های کشور ایتالیا و نمایش پرپر سیمرغ که از کتاب منطق الطیر بود را دیده است گفت: سطح جشنواره و نمایش ها عالی بوده است و فستیوال بسیار قوی بود و خوشحالم در اینجا دعوت شدم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546725
ارسال نظر
نظرات