شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1546941
توسط سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین ع صورت گرفت؛
برخورد پیشگیرانه با تخلف بانکی ۱۰۰میلیاردریالی /جلوگیری از اعطای وام به بدهکار بانکی با اقدامات اطلاعاتی
سازمان اطلاعات سپاه استان همدان با رصد و اشراف اطلاعاتی و همکاری یکی از شعب بانک‌ها در سطح استان از اعطای تسهیلات جدید ۱۰ میلیارد تومانی به یک شرکت بدهکار عمده جلوگیری نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه انصارالحسین ع، سازمان اطلاعات سپاه استان همدان با رصد و اشراف اطلاعاتی و همکاری یکی از شعب بانک‌ها در سطح استان از اعطای تسهیلات جدید ۱۰ میلیارد تومانی به یک شرکت بدهکار عمده جلوگیری نمود.

بر این اساس ،طبق اطلاعات ارائه شده،  این شرکت ۲۹ میلیارد تومان معوقه بانکی داشته و جز بدهکاران سیستم بانکی استان همدان به شمار می آمده که درصدد گرفتن تسهیلات جدید بوده است و با اقدام به موقع پاسداران گمنام امام زمان از تضییع حقوق بیت المال جلوگیری به عمل آمد.

 علی اکبر کریمپور، سئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین ع در این خصوص تاکید کرد: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حیث رسالت ذاتی خود، تخلفات و جرایم اقتصادی را به طور کامل و به دقت زیر نظر دارد و در وقت مناسب با مفسدین اقتصادی و بانکی در تعامل و همکاری با دستگاه قضا برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546941
ارسال نظر
نظرات