شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1546997
یادداشت؛
بازدید از سیل‌زدگان یا نشست با سیاسیون؟!
ای کاش وزیر اقتصاد به جای دیدارهای حزبی و جناحی به درد و دل مردم سیل‌زده شرق مازندران رسیدگی می‌کرد تا اندکی از درد و الام مردم سیل‌زده را کم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، در میان هیاهوی حاصل از سیل شرق استان و بازدیدهای صورت گرفته از آن، دیداری از سوی وزیر اقتصاد با سیل‌زدگان نیز انجام شد که بسیاری از رسانه‌های استان نیز بدان پرداختند. در حاشیه این دیدار وزیر بهشهری اقتصاد با همکاری فرمانداری بهشهر اقدام به برگزاری همایش و نشستی از روسای ستاد روحانی و فعالین اصلاح ‌طلب مازندران داشته است که در میان این هیاهوها این خبر گم شد و بدان پرداخته نشد.

در میان مشکلات اقتصادی عدیده‌ای که این روزها در سطح کشور وجود دارد و مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، پرداختن به فعالیت های حزبی و احیاناً برنامه ریزی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی یا انتخابات ریاست جمهوری 1400 توسط وزیر اقتصادی دولت چه توجیهی می‌تواند داشته باشد که اگر این‌گونه باشد زخمی عمیق بر پیکره مردم است.

با توجه به وضعیت واحدهای تولیدی و صنایع تبدیلی استان، که بسیاری به دلیل مشکلات بانکی و کمبود نقدینگی در آستانه تعطیلی قرار دارند، لازم بود وزیر اقتصاد در این سفر نشستی را با فعالان این حوزه داشته باشد تا گرهی از مشکلات آنها باز شود.

براستی وزیر اقتصاد حال نامساعد این واحدهای تولیدی را نمی‌داند که از برگزاری نشست با فعالان اقتصادی استان سرباز زده و به جای آنها به فعالان سیاسی اصلاح‌طلب که اکثراً در ستاد انتخاباتی ریاست محترم جمهور هم حضور داشته‌اند، دیدار می‌کند.

آیا الان که مردم شرق استان همه ساله درگیر سیل می‌شوند و خسارات مادی و معنوی بسیاری می‌بینند با دیدن این تصاویر به چه حسی می رسند.

ای کاش وزیر محترم اقتصاد به جای دیدارهای حزبی و جناحی به درد و دل مردم سیل‌زده لمراسک و ولمازو رسیدگی می‌کرد تا اندکی از درد و الام مردم سیل زده را کم کند.

رضا سیفایی

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546997
ارسال نظر
نظرات