شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1547023
توقیف ۱۲۱۱ دستگاه خودروی با تخلفات میلیونی در استان مرکزی
رئیس پلیس راهور استان مرکزی از توقیف ۱۲۱۱ دستگاه خودرو با تخلفات بالای ۱۰ میلیون از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سید علی حسینی رئیس پلیس راهور استان مرکزی در گفتگو با یار آفتاب؛ گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۱۱ دستگاه خودرو عمومی و شخصی توسط افسران گشت محورهای مواصلاتی استان به علت خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال و عدم پرداخت معوقات دولتی و شکایت در سیستم اجراییات راهور ، متوقف و برای سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ شدند.

وی ادامه داد: بیشترین میزان تخلف در توقیف های صورت گرفته مربوط به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با مبلغ بیش از ۱۲۰میلیون ریال است.

حسینی اظهار کرد: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی مصوب مجلس شورای اسلامی در سال ۸۹ در صورتی که جریمه خودرویی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال برسد راهنمایی و رانندگی موظف است مراتب را به صورت کتبی به وی ابلاغ و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه یا اعتراض به واحد رسیدگی مندرج در ماده ۵ این قانون اقدام نکند راهنمایی و رانندگی مکلف به توقیف خودرو تا پرداخت خلافی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی استان مرکزی در پایان از رانندگان در خواست کرد ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به منظور پیشگیری از هرگونه مشکل نسبت به رصد میزان تخلفات و پرداخت به موقع آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1547023
ارسال نظر
نظرات