شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 17:47 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1547049
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قم:
بارش اولین برف پاییزی در استان قم/ هفته آینده هوای قم بارانی می‌شود
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم با بیان این که هفته آینده هوای قم بارانی می‌شود، گفت: هفته آینده شاهد بارش اولین برف پاییزی در استان قم خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا قاضی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،اظهار داشت: امروز و فردا هوای قم صاف است اما سامانه‌ای جدید بارشی از فردا شب کشور را در بر خواهد گرفت و انتظار می‌رود بارش‌های خوبی نیز به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: این موج بارشی تأثیر خوبی بر استان خواهد گذاشت به‌طوری‌که ما شاهد بارش در کل استان قم در هفته آینده خواهیم بود.

قاضی بابیان این‌که از فردا شب شاهد افزایش ابر در استان خواهیم بود، ابراز داشت: از روز جمعه شاهد بارش در شهر قم خواهیم بود و این بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: اوج بارش‌ها در میانه‌ای هفته آینده و روز یکشنبه است به‌طوری‌که بارش‌ها در این روزها بیشتر از روزهای قبل خواهد بود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی قم تصریح کرد: تا پایان هفته آینده ما شاهد بارش خواهیم بود و به‌صورت متناوب تا پایان هفته بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

وی به کاهش دما نیز اشاره کرد و بیان داشت: دمای هوا نسبت به امروز حداقل 10 درجه کاهش داشته و به 9 درجه خواهد رسید.

قاضی افزود: انتظار می‌رود بارش‌ها در برخی مناطق استان به‌صورت برف باشد به‌خصوص در مناطق کوهستانی شاهد بارش برف خواهیم بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547049
ارسال نظر
نظرات