شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1547050
مسئول هیات رزمندگان همدان خبر داد؛
یادواره ۱۴شهید مدافع حرم استان همدان برگزار می شود
مسئول هیات رزمندگان استان همدان از برگزاری نخستین محفل نیک نامان که مختص ۱۴ شهید مدافع حرم استان همدان است خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی میرزایی، مسئول هیات رزمندگان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛  از برگزاری  نخستین محفل نیک نامان در همدان خبر داد و گفت: برای اولین بار مراسمی مختص ۱۴ شهید مدافع حرم استان همدان برگزار می شود و این مراسم به درخواست خانواده های شهدای مدافع حرم است.

وی با اشاره به هفته بسیج گفت: در آستانه هفته بسیج این مراسم در حسینیه امام خمینی برگزار می شود و چون اکثر شهدای مدافع حرم همدان در ایام محرم به شهادت رسیدند و نتوانستیم در آن ایام مراسمی را مختص این شهدا برگزار کنیم و معمولا برنامه ها تلفیقی بودند به این زمان موکول شد .

مسئول هیات رزمندگان با تاکید بر حضور چهره های شاخص در این محفل افزود: قهرمان مسابقه عصر جدید خانم عبادی و مداح اهل بیت حبیب عبداللهی که جانبازان مدافع حرم هستند در این برنامه حضور دارند .

وی ادامه داد: راوی این برنامه محمد رضا جعفری از فرماندهان جبهه مقاومت است که خاطرات زیادی از شهدای مدافع حرم همدان دارد و از شهید محسن فانوسی و شهید سید میلاد مصطفوی خاطره های ویژه ای دارند.

میرزایی حضور ارزشمند پدر و مادر شهید حججی را یکی دیگر از برنامه های ویژه این محفل دانست و گفت: امیدواریم شاهد حضور خانواده ارزشمند شهید حججی در این مراسم باشیم و بتوانیم از خاطرات و بیان زیبای آنها در خصوص ویژگی های شهید بهره ببریم.

گفتنی است: این مراسم به همت هیات رزمندگان ثارالله یکشنبه ۲۶ آبان ماه همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547050
ارسال نظر
نظرات