شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1547051
فرماندار شهرستان درگزین خبر داد؛
تحقق ۱۱۰ درصدی مصوبات کارگروه اشتغال شهرستان درگزین
فرماندار شهرستان درگزین گفت: بیش از ۱۱۰ درصد مصوبات کارگروه اشتغال در شهرستان محقق شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ علی اصغر ناظری پور، فرماندار شهرستان درگزین در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: از تعداد ۴۸۷ اشتغال پیش بینی شده بر اساس سند راهبردی و برنامه عملیاتی توسعه شهرستانی، تعداد ۵۵۳ فرصت شغلی از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، فراگیر، ویژه دستگاه های حمایتی و مشاغل خانگی با پیگیری های فراوان فرمانداری درگزین ایجاد شده است.

وی گفت: این امر نشان دهنده تحقق ۱۱۰ درصدی سند اشتغال و مصوبات شهرستان است

فرماندار درگزین در ادامه از نبود سامانه رصد در شهرستان درگزین خبر داد و گفت: شهرستان درگزین در حال حاضر سامانه رصد ندارد و اطمینان داریم که فرصتهای شغلی ایجاد شده در شهرستان درگزین بیشتر از ارقام ارائه شده می باشد.

وی ضمن تقدیر از عملکر ادارات شهرستان درگزین بخصوص کارشناسان مربوطه عنوان کرد: در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان درگزین گام بزرگی برداشته شده و این مسیر با کمک همه دستگاه ها و بخصوص مردم ادامه دارد.

ناظری پور همچنین با بیان اینکه سال ۹۸ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده‌ است عنوان نمود: این مهم به عنوان یک راهبرد اساسی در دستور کار تمامی بخش ها و دستگاه های مختلف شهرستان درگزین قرار گرفته است .

فرماندار شهرستان درگزین در پایان رونق تولید در شهرستان را زمینه ساز افزایش قدرت خرید و در آمد مردم برشمرد و ادامه داد: ما نسبت به بهبود وضعیت معیشتی مردم مسئول هستیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547051
ارسال نظر
نظرات