شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1398/08/23 شناسه خبر: 1547199
امام جمعه میاندورود:
مسئولان وعده‌های پوچ به مردم ندهند
امام جمعه میاندورود گفت: مسئولان وعده‌های پوچ به مردم ندهند و با تکریم ارباب رجوع با استفاده از توان خود مردم به رفع مشکل بپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، جلسه شورای اداری میاندورود چهارشنبه شب به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه شهرستان و اعضای جلسه شورای اداری میاندورود در سالن اجتماعات فرمانداری میاندورود برگزار شد.
 
حجت الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود در این جلسه از زحمات 40ساله آیت الله طبرسی تجلیل و با تبریک به حجت الاسلام لائینی، اظهار کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم که باید در سنگر خدمت در جهت تحقق فرمایشات ایشان گام برداریم.
 
محمدنسب با بیان اینکه نیاز فردی و اجتماعی همه ما در جامعه داشتن اخلاق نیکو است باید بدخلقی را کاهش دهیم، بیان کرد: مسئولان وعده‌های پوچ به مردم ندهند و با تکریم ارباب رجوع با استفاده از توان خود مردم به رفع مشکل بپردازند.
 
حسین منفردی فرماندار میاندورود نیز در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و تبریک میلاد پیامبر و امام جعفر صادق(ع)، گفت: پیامبر اسلام اسوه اخلاق است و همه ما در اندیشه و عمل از پیروان شایسته ایشان باشیم.
 
منفردی با مطرح کردن اخلاق به‌عنوان محور سیره عملی و دینی، تصریح کرد: اخلاق یعنی کاهش درد و رنج دیگران و هر کسی که به خود و جامعه و طبیعت ظلم نکند انسان اخلاق مداری است.
 
وی با تاکید بر رعایت اخلاق سیاس، خاطرنشان کرد: اخلاق و سیاست باید در جامعه اسلامی پررنگ باشد و بدانیم مردم به‌عنوان ولی نعمت ما نیازمند توجه هستند و در راستای فعالیت و کاهش رنج آنان گام برداریم.
 
منفردی با بیان اینکه مسئولان امانت‌دار هستند و رای مردم حق الناس است، افزود: مدیران طبق قانون نباید در سیستم اداری فعالیت انتخاباتی داشته باشند و اخلاق مدیریتی حکم می‌کند خارج از وقت اداری هم له یا علیه کسی فعالیت انتخاباتی نداشته باشند.
 
فرماندار میاندورود در پایان گفت: کاهش استفاده از کاغذ در ادارات در دستور کار است و مدیران دراین زمینه توجه داشته باشند.

https://dana.ir/1547199
ارسال نظر
نظرات