شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1398/08/23 شناسه خبر: 1547213
امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب:
هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی است
امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ماموستا ملاغفور مرادی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز  ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر مهر و رحمت(ص)، وحدت را یکی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری دانست و اظهار داشت: هفته وحدت یادرگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و عامل استحکام پیوند میان مسلمانان است.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب هفته وحدت را تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها معرفی کرد و افزود: عملی کردن وحدت بین مذاهب مختلف سبب رسیدن مسلمانان به قله رفبع موفقیت می شوند لذا نباید اختلاف در مسائل قومی و جناحی سبب ایجاد تفرقه شود.

این مسئول همچنین وحدت را یکی از اسباب دوری از آسیب‌های تفرقه دانست و یادآور شد: باید با وحدت و همدلی عزت و اقتدار اسلام را ایجاد و حفظ کرد چرا که در اینصورت می توانیم ارزش های والای اسلامی را حفظ و از تفرقه نجات داد.

ماموستا مرادی بیان داشت: در این شرایط که دشمنان هر روز به دنبال طرح دسیسه ای تازه برای تضعیف اعتقادات و شکست اسلام است باید نقاط ضعف را شناسایی کرد ودر برابر دشمنان ید واحده باشیم.

وی بر لزوم تقویت بیش از پیش وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و اظهار داشت: باید این میراث نبوی را گرامی بداریم تا به دسیسه های دشمن مبتلا نشویم و در چاه جهل و ظلمت سقوط نکنیم.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: مشکلاتی که امروز بر کشور ما حاکم شده است با وحدت حل و فصل خواهد شد و جهان اسلام نیازمند یکپارچگی و اتحاد برای فائق آمدن بر نقشه های شوم دشمنان است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547213
ارسال نظر
نظرات